Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A saját vagy az ellenkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját vagy az ellenkező nemű kézimunkájától élvezel nagyobbat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként természetesen az ellenkező nemű kézimunkája volt jó.
2023. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs ilyen különbség.

Más a kettő, de nem jobb egyik a másiknál. Egyformán jók!

Persze vannak akik bénáznak, de az is mind a két nemnél előfordul.

2023. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Biszex srácként természetesen nekem jobb élvezetet ad, ha egy másik srác segít hozzá az orgazmushoz.

De a kézimunkától természetesen egy fullos szex a legjobb.

2023. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkező nemű, tele lőttem a hasamat.

F30

2023. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az ellenkező nemtől, saját nemmel én inkább jobban szeretem ha összefogjuk a farkunkat és egyszerre verjük, attól nagyobbat szoktam élvezni :D

28F

2023. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egy srác jobban tudja mi kell a másik srácnak, így jobban élvezem és nagyobbat is lövök, ha egy fiú elégít ki.
2023. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenkező nemütől,gyorsabban is elsülök.
2023. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 sandrisbp ***** válasza:
87%
Szerintem ez totál attól függ, ki milyen erősen vonzódik a saját neméhez, ill. a nőkhöz. Akit jobban izgatnak szexuálisan a pasik, azok biztos nagyobbat élveznek egy pasitól. De az is igaz, hogy vannak olyan (főleg inkább hetero enyhén bi aktív) pasik, akik elég bénák, ha más faszát kell kiverniük.
2023. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Soktényezős, nem egyformán működik a férfiak pénisze, lelki mechanizmusa is sokféle az embereknek. Amely technikák az egyiknek jól esnek, a másiknak semleges, vagy zavarja.

Tehát elsősorban egyéntől függ a technika, de bejátszik részben a biszexualitás foka is (melegebb, vagy heteróbb-e).

Függ az empátiától is, akinek verni kell a farkát, elmondja, hogyan esik jól neki (spontán, vagy konkrét technikák), a másik meg vagy ráhangolódik, vagy nem annyira.

Függ a partnerek közötti összhangtól is, mert lehetnek egymás felé empatikusak, ha, tegyük fel, hioányzik a kellő összhang közöttük lelkileg, akkor csökken az esélye, hogy jól veri ki a másikét.

2023. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobb ha fiú csinálja!
2023. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!