Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem jön össze az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze az, hogy ha valaki leszopna akkor hagyná, hogy én is szopjam?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy a saját nememből leszopjon valaki úgy, hogy utána én is leszophassam. Próbáltam pár fórumon (pl eropolis) keresni, de amikor eljutottunk a levelezésben addig, hogy én is szopnék, na akkor véget is értek az ismerkedési kisérletek. Ennyire egyoldalú lenne ez az élvezkedési forma? Miért jó valakinek, hogy a másikat csak elélvezteti, de ő nem akar? Hol keressek ilyen partnert, vagy csak adjam fel és egyoldalúra keressek? 63 F vagyok egyébként.

2023. szept. 3. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... én amikor nem voltam foglalt, simán benne voltam ilyesmikben. De azt meg kell érteni, hogy minden ember más.


"Miért jó valakinek, hogy a másikat csak elélvezteti, de ő nem akar?"

Mert nem mindenkinek ugyanazok a vágyai. Ez olyan, hogy például a nők közül sem mindenki szereti, ha kinyalják. Van, akit az izgat fel, hogy szopjon, de mondjuk irtózik attól, hogy a farkához érjenek. Vagy egyszerűen csak nem szereti, ha szopják.

2023. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz olyan partnert találni aki jó lenne az elképzelés szerint.

De hátha lesz valaki aki benne van.

2023. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kölcsönösen szeretem csinálni, de nem zárkózok el attól se, ha valaki csak sz*pni, vagy csak sz*patni szeretne.

67/f/bi/uni

2023. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!