Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudjam az úszodában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam az úszodában rájönni kiben van szintén bi hajlam?

Figyelt kérdés
Úszástanfolyamra járok hetente kétszer, gyerekként nem volt lehetőség megtanulni. Érdekelne egy fiú micsodját látni, esetleg megmarkolni. Hogyan tudjam meg hogy kiben van-e ez szintén meg? 22F

2023. szept. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Markolj rá, ha pofán ver, akkor nem bu zi
2023. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Látni akkor is láthatod az öltözőben vagy a zuhanyzóban, ha nincs benne biszex hajlam, hiszen attól függetlenül zuhanyoznak meztelenül és öltöznek át a fiúk. Megmarkolni már jóval neccesebb...
2023. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
3 pofán verés után már nem markolna többet
2023. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem mész olyan helyre, ahová melegek járnak? Komolyan, én is észrevettem, hogy egyre több kíváncsiskodó férfi van az uszodákban/öltözőkben. Nem értem miért jó lesegetni a hetero férfiakat?
2023. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak beszélgetni kell és kiderül.
2023. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél magadra egy "Szopnék" feliratú táblát
2023. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Rózsaszín törülköző? Azt ki is lehetne magyarázni (anyád törölközője volt éppen kéznél otthon), adott esetben, viszont a hozzád hasonló vágyúak sejthetik, mit szeretnél.

Vagy esetleg a kiszemelt ágyékát bámuld úgy, hogy csak ő vehesse észre, a reakciójábaól látod, zavarja-e, akkor békén hagyod, ha viszont nem zavarja, sinen vagy, ekkor ráadásként finoman megnyalhatod a szád szélét, amint a szemébe nézel utána.

2023. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!