Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, titkolja el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titkolja el a pasi a biszex múltját vagy fantáziáját, ha teljesen hűséges hozzátok vagy inkább mondja el?

Figyelt kérdés

nov. 23. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha valamit titkolni kell egy kapcsolatban az szerinted meddig működne? Semmit nem szabad eltitkolni.
nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te elfogadnád ezt a pasidnak?
nov. 23. 09:57
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén én nem. Nekem kiábrándító lenne ha a pasim pasival is akar lenni. De ettől függetlenül úgy indítani egy kapcsolatot, hogy titkolózunk, az nem megoldás. Akkor tovább kell menni, olyat találni, aki elfogadja.
nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor szép dolog az őszinteség.

Öntse ki a szívét, nagy ölelés és be is csukódik mögötte az ajtó, a zár háromszor kattan.

nov. 23. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon félregondolod. Van aki elfogadja, sőt tetszene neki ha biszex a pasija, van aki nem. Ezt az embert kell megtalálni. Ennyi a történet.
nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Rohadt unalmas már, hogy hetente megkérdezed. Ne titkolja! Egyszerűen ne is ismerkedjen, mert normális nő leköpi az ilyeneket.
nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Van itt ilyan lány, nő, aki összességében még pozitívan is fogadna egy ilyen "vallomást"?
nov. 23. 19:43
 8/19 gabor49 ***** válasza:
81%
ne titkold
nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném tudni, az fájna, hogy nem bízik bennem eléggé. Ha tényleg nem csalnád, akkor lehet belőle jó kapcsolat. Ha olyan, még segíthet is a fiús dolgokban (tudom nem ugyanaz), de adhat prosztata masszázst, megtanítod jól szopni ahogy te szereted, kellékeket vesztek, 3-mas, (nyilvan ezeket folyamatosan hozd be, ne egyszerre zúdisd rá😀).

Ha pedig nem jön be neki a dolog, bifóbiája van, akkor nem is ő való neked.

nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, akinek pozitív, van pár lány, akit ez izgat, de az inkább nyílt kapcsolat.

Biszexek között tuti van, plusz ők teljesen megértenek téged.

nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!