Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, titkolja el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titkolja el a pasi a biszex múltját vagy fantáziáját, ha teljesen hűséges hozzátok vagy inkább mondja el?

Figyelt kérdés

2023. nov. 23. 09:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha komoly kapcsolatot akarsz, mondd el. Egyutt konnyebb atveszelni azt, amikor inkabb fius korszakod lesz (sajnos mindig van ilyen).

Vagy gyere ossze pasival, nem muszaj nokben gondolkodnod a tarsadalmi "nyomas" miatt.

2023. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Ma mar nem ordogtol valo biszexnek lenni, sokkal tobb hazassag, párkapcsolat lenne jol mukodo ha nem titkoloznanak az emberek. Ehelyett csalados ferfiak csaljak az asszonyt pasikkal.
2023. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
88%

Számomra teljesen elfogadható. Voltam olyannal együtt, aki huszonévig titkolta (a felesége előtt is) az ilyen irányú gondolatait, vágyait, hát ez nem jó élet, abba ne menj bele. Pedig gyönyörű lelke van neki, tiszta érzései, vágyai, ez nem valami perverzió. Egyszerűen nála a szeretetnek, szerelemnek még testi szinten sincs neme.

Szerintem arról senki nem tehet, hogy mire vágyik, így valóban az a megoldás, hogy olyasvalakit keresel, aki így fogad el, ahogy vagy. Van ilyen, mégha kevesebb is.

dec. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon megosztó téma.Én bi fiú vagyok,nálam vagy egyik,vagy másik,egyszerre sosincs mindkét nem az életemben. Volt olyan,akinek a kapcsolat kezdetekor elmondtam,nem is találkozott velem többet,a másik lány meg csak vállat vont,hogy ez semmit sem jelent. Olyan is volt,akinek már csak kapcsolatban mondtam el,azt válaszolta,semmi gond,ő is volt már lánnyal,nem is volt rossz,a legutóbbi lány viszont szakított velem amikor elmondtam.Szóval aki nem akar a barátnője mellett félre nézegetni,gondolja át,hogy elmondja e,mert nem biztos,hogy jól jön ki belőle. F.
jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

titkok általába kiderülnek

nem olyan nagy dolog hogy biszex e a másik vagy sem

aki félre akar lépni az félre fog. A nők azt hiszik hogy a heteró pasi nem kefélhet félre?

Nyilván felesleges olyan nővel leállnod akit zavar, de nem erőltetheted rá magad.

Végig olvastam az elöttem lévőket és az igaz hogy rengeteg családos , nős hapsi van aki titkolja és titokba férfiakkal akar lenni mert titkolja

Biztos régen a katonáságnál is volt ez meg az csak sokan úgy csinálnak mintha az kamu lenne

segíteni ezen nem lehet

akit zavar zavar

akit nem azt nem

ennyire egyszerű

jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Fent vagyok párkeresőn mint bi srác. Rám is rengeteg férfi irogat hogy ezt meg azt csinálná velem. Majd mikor szóba kerül mondja hogy titokban kéne mert a párja nem tudja. Egyből megy a tiltás. Eleinte magyaráztam miért tiltom, de már nem.


Én azt mondom, hogy titkold, de akkor ne is éld meg. Ha pedig meg szeretnéd élni akkor meg legyél őszinte a pároddal. Ennyire egyszerű. Ne mosolyogj az asszonyra miközben meg feljársz hozzám szexre, mert az mindenki irányába taplóság.

jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondja el
jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És ha elmondja, nem dobod ki?
jan. 23. 16:00
 19/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem, megprobalnam igy is a kapcsolatot. Bar tuti bennem lenne, hogy lehet megcsal egy faszival, ha rajon a "pasis" korszaka, szoval fel kell epiteni a bizalmat. Bar ha őszintén kommunikalnak a felek, nem lesz gond.
jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!