Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az anális sex mennyire fáj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális sex mennyire fáj? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
nov. 26. 20:19
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
92%
megfelelő előkészülettel nem fáj
nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
nekem az elején fájdalmas szokott lenni eléggé, de sok síkosító kell és eléggé el kell lazítanom mag, hogy bemenjen egyáltalán, de utána egészen élvezetes is tud lenni. de nem ezt preferálom
nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fájt pedig síkosítót is használtunk és csak lépésenkét haladva történt meg a behatolás. Kellemetlen érzés volt nem is próbálkoztunk azóta sem vele.
nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Életem első análja spontán ötlet volt. Nyál volt nálunk meg síkosító. Ellazultam, lesz ami lesz alapon, nem aggódtam, inkább kíváncsi voltam. Exem ésszel, óvatosan csinálta, egyáltalán nem fájt.
nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Magamnak is szoktam csinálni. Szeretek így masztizni.

Nagyon tudom élvezni, így a páromnak is szívesen odapucsítok

28n

nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha rosszul csinaljatok nagyon fajhat, de ha felkeszultok (igy is kellemetlen az elejen) lehet elvezni egy ido utan.
nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a partner normális és figyelemes nem fáj. :)
nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem fáj, nagyon jó tud lenni. Sok síkosító, fokozatosság, lazulj el, persze első alkalommal nehéz, de sokadikra természetes lesz, hogy ott beléd hatolnak és nagyon jó lesz. Na meg normális partnert keres elsőre.

32 crossdresser

nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj, első alkalom is inkább csak fura volt, de nem fájdalmas. Szerencsére türelmes volt a srác, sok síkosító kell, és semmi rohanás.

37 bi f

nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első nagyon fájt
nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!