Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az anális sex mennyire fáj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális sex mennyire fáj? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2023. nov. 26. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jelentkezzen, akinek a 6cm átmérő nem fáj! Engem érdekelne.
2023. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11 es

Neked akkora?

2023. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, nem dehogy... Az enyém egyébként pont, hogy nagyon vékony.

Csupán csak meglep engem, hogy az eddigi válaszolók az átmérőt nem is vették figyelembe. Én csak makkot tudok szopni, ha már az öt centit is eléri az átmérő. Hát még hat centi átmérőjűt... Utóbbit már szoptam, tapasztalatból mondom, nekem nehéz olyat szopnom.

2023. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as válaszom folytatva: ja és, hogy témánál maradjunk, anál: eddig a legvastagabb tárgy, amit fel tudtam magamnak helyezni, 3 cm átmérőjű volt, ánuszomba.
2023. nov. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha előtte alaposan kimosod magad, már azzal is tágulsz. Ha többször is használsz utána vibrátort, a fájdalmas első pár perc lerövidül. Utána már csak élvezet!
2023. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sipekilaci ***** válasza:
100%
Nekem az első elég vastag volt. De nagyon profin csinálta, ellazított előtte és bőségesen nyomta a síkosítót is.Így inkább csak feszített egy kicsit. Aztán jött a gyönyör érzése és már nem törődtem semmivel.
dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!