Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek képesek lennétek elérni, ha akarnátok, hogy egy hetero férfi partneretek biszex dolgot is kipróbáljon?

Figyelt kérdés

nov. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen rá vagy kattanva a témára ahogy nézem. Egy heteró pasit soha nem lehetne bi dolgokra rávenni. Az már nem heteró. Miért lenne ez nekem jó? Nekem az az ideális, ha velem foglalkozik az adott pasi, nem másokra tukmálom. Egy heteró el is küldene a búsba már az ötlet miatt is.
nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Egy domináns csaj rávehetne engem ilyesmire.


F

nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehetetlen, de ki az a hulye no, aki akarna hogy rakapjon a faszra a parja?? Nem akarom latni se novel, se ferfival.
nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!