Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az gáz ha részegen lecumiztuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha részegen lecumiztuk egymást haverommal úgy, hogy ő hetero?

Figyelt kérdés
Sokat ittunk és sikerült egymást lecumiznunk. Ő tudta, hogy én biszex vagyok, de ő hetero elvileg. Mindketten nagyon részegek voltunk. Barátnőjével 2 hónapja szakított. Most összevagyok zavarodva és nem merek vele beszélni sem és ő sem írt már rám 2 napja semmit. Szerintetek vége lesz a barátságunknak? Egy kicsit lehet, hogy én vittem rá, de ő is beleegyezett és így alakult.

dec. 10. 16:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Lehet ráment a barátságotok, szerintem ez a gáz része.
dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :(
dec. 10. 16:32
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
2 napja se kép se hang, akkor ennyi. Hívd fel max
dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Félek, hogy mit fog mondani :( Pedig jó barátok voltunk mindig. Nem tudom, hogy várjak még vagy én lépjek?
dec. 10. 16:38
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos!

Azért ez elég nagy trauma egy magát heteronak tartó embernek, még ha részeg is volt. Fel kell dolgoznia.

Aztán attól függően, hogy ki mit akar, lehet folytatni a személyes kapcsolatot.

Ha nem jelentkezik, és te nem akarod elveszteni, mint barátot, keresd te és beszéljétek meg.

dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
23
dec. 10. 17:28
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát ne haragudj, de a haverod is biszexuális...
dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit nehéz most neki, mert át kell lépnie azon, hogy valójában ő bi nem heteró. Szerintem hívd fel/keresd. Nem fog rámenni a barátság, de ezen az identitás válságon át kéne segíteni ha már leszoptad/szopattad. Am irj privibe ha akarsz.
dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
A haverod eddig volt hetero akkor, minimum biszexuális, de esélyes akár az is, hogy meleg.
dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!