Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az gáz ha részegen lecumiztuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha részegen lecumiztuk egymást haverommal úgy, hogy ő hetero?

Figyelt kérdés
Sokat ittunk és sikerült egymást lecumiznunk. Ő tudta, hogy én biszex vagyok, de ő hetero elvileg. Mindketten nagyon részegek voltunk. Barátnőjével 2 hónapja szakított. Most összevagyok zavarodva és nem merek vele beszélni sem és ő sem írt már rám 2 napja semmit. Szerintetek vége lesz a barátságunknak? Egy kicsit lehet, hogy én vittem rá, de ő is beleegyezett és így alakult.

dec. 10. 16:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne hozzad szóba és elfelejtődik.
dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem fog sose elfelejtődni. Nem lehet nem megtörténtté tenni.

Adj időt magatoknak és mindenképpen beszéld meg vele a dolgot.


Veszíteni valód már nincs. Ha emiatt szerinted tönkrement a barátságotok, akkor egy beszélgetéssel nincs mit rontani a helyzeten.


Sőt szerintem csak javítani lehet rajta. Amúgy Ő is akarhatta, ha belement.

De tuti, hogy Ő is legalább úgy gyötrődik, mint Te.

Most már túl vagytok a barátságon a szexualitás megjelenésével. Kérdés, hogy zárójelbe tudjátok tenni, mint egy egyszeri félresiklást vagy tovább is mentek ezen az úton.


Bármi is lesz, én biztos beszélnék ilyen esetben a barátommal. Írj neki, hogy lenne-e kedve megbeszélni a dolgot. Meg azt is, hogy Te is legalább annyira össze lehetsz zavarodva, mint Ő. Erre csak reagál valami normálisat. Még hálás is lesz, hogy Te töröd meg a hallgatás csendjét.


Írj, hogy mi lett a dologból, hajrá!

dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 gabor49 ***** válasza:
100%
nem gáz de igen ő is biszex
dec. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanezt átéltem már én is, mint a kérdező.

Nálunk jól alakult a végén, bár én is görcsöltem vagy egy hétig azon, hogy mi lesz. Fel kellett dolgoznia a srácnak magában. Aztán rájött, hogy jó volt neki! És hogy mégsem hetero...

Azóta már minden is volt kettőnk közt! ;)

dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
52%
Több, mint 20 éves barátságot erősített meg néhai, magát heterónak mondó, és úgy is élő barátom azzal, hogy megkért egy esti sörözés közben, hogy szopjam le. Másnap már dugtunk is. Élete végéig összejártunk egymást kényeztetni.
dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%

Sose értettem biszexként, hogy miért a haverjaitokra mentek... Gyakorin ez nagy téma, de ha valakivel BARÁTOK vagytok miért kell behozni a szexet?! Főleg, hogy te vitted bele...

Nem hiszem, hogy rámegy a barátságotok, de az biztos átértékelődik. Gondolom, ahogy nekünk az elején, most neki is szexuális identitás válsága van. Nem tudja, hogy mi ő, lehet újra kívánja, ha jól csináltad.

dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
50%
15) ti akkor mar szeretok vagytok, nem baratok...
dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
36%
Bocs,de ez hülyeség.Egy hetero soha nem szopna le senkit.
dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kesobb rajonnek hogy biszexek, mint pl 14,15-nel.
dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint tetszett a dolog neki és most bántja, hogy mi történt, mivel, hogy hetero, de majd idővel rájön, hogy biszex, ami csak jó😉
dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!