Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudhatnam meg ki jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnam meg ki jön be neki?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy srác nagyon bejön. Facbookon ismerősnek jelöltem és vissza jelölt.

De nem derül ki onnan hogy van e neki valakije. Csaj vagy fiuja.

Nem váltottam vele még szót sem.

Mit tegyek?



jan. 6. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele.
jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a munka helyen senki nem tudja ezt rólam, és félek hogy híre megy és kiközösítenek
jan. 6. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem durrbele gondoltam. Haverkodás aztán majd adja magát a dolog.
jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van csavoja de azt mondja hogy nincs mert o se akar lebukni akkor mivan?
jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ősi, több ezer éves módszer az ismerkedéshez a kommunikáció. Munka után hívd meg egy italra a sarki csehóba, és ott beszélgessetek mindenről. Többek között a magán és szexuális életetekről.
jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen lakunk kb 50 km és még csak nem is egy területen dolgozunk csak munkakezdes előtt látom és az öltözőben de persze a másik oldalon öltözik
jan. 7. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Haggyad

Az ilyenek sose melegek

Otthon várja a csaja

Csak beégetnéd magad előtt

Munkahelyen amugy se jó ismerkedni mert ha nem jönne össze a dolog nagyon kínos utána találkozni

jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!