Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lukács fürdő naturista szaunáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lukács fürdő naturista szaunával kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak? Mindenki nudizik vagy ott is bejárkálnak random fürdőruhások? Lányok szoktak lenni? Mikor érdemes odamenni?

Figyelt kérdés
Lukács naturista szauna

jan. 7. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Voltam tobbszor is, szinte csak oregek vannak, ok ruha nelkul mindig. Fiatalabbak sokszor ruhaban
jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakik textilben lehetnek egy naturista szaunában, az akkor sz@rt sem ér!
jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es! Pont ez a bajom nekem is! Csalódtam az aquaworldbe is pont emiatt🥲
jan. 7. 10:24
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy nektek miért nem mindegy, hogy más hogyan szaunázik? Te meztelen, ő nem és? Ja, aki kukkolni jár oda…
jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
4-es válaszoló. Nekem is ez jutott az eszembe pont 😁
jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Biztos szopni akarsz, vagy s.eggbe dugatni magad.
jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Milyen naturista szauna az, ahol textilbe bemehet bárki?!

Röhej!

Egy normális naturista helyről kb.1 percen belül kivágnának, mint macskát sz@rni!

Ha kíváncsiskodni, nézelődni megy valaki, legyen már legalább annyi vér a pucájában, hogy levetkőzik pucérra ő is és nem szégyenlősködik!

jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Én, bár nem sokszor voltam, de ahol ki volt írva, hogy “22óra után textilmentes” ott előtte mindig megkérdeztem, hogy csak úgy lehet? Mondták, hogy természetesen nem, akin akarja, maradhat a fürdőruha, szóval nem vágták ki… Amúgy meg aki elvileg meztelen volt, a törölköző rajta is rajta volt.
jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
#4, azért nem mindegy neki, mert buzulni szeretne a kis huncut :)
jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
A legtöbb szauna pofátlan és gusztustalan vénekkel van tele, mindegy melyik ...
jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!