Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lukács fürdő naturista szaunáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lukács fürdő naturista szaunával kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak? Mindenki nudizik vagy ott is bejárkálnak random fürdőruhások? Lányok szoktak lenni? Mikor érdemes odamenni?

Figyelt kérdés
Lukács naturista szauna

jan. 7. 09:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
10. Te kis sz@rfaszú! Akikor megvénülsz, te mi leszel? De remélem az ilyen köcsögök nem élik meg azt a kort.
jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
#4 a gond az, hogy ha meg van engedve a fürdőruhaviselés, akkor, mivel a magyar prűd, igen gyorsan elharapódzik, és amint többségbe kerülnek a textilesek, úgy néznek a pucérokra, mint a véres rongyra, megjegyzéseket tesznek rájuk, perverznek titulálják és előbb-utóbb kitúrják őket.
jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

8 az a szauna nem volt komoly és normális naturista szauna!

Különben a szauna műfaja - normális országokban - alapvetően textilmentesek, tehát nem azt írják ki hogy mikor naturista, hanem az, hogy mikor textiles - már ha van egyáltalán textiles üzemmódjuk!

A szaunába a (normális) emberek letisztulni, pihenni, megújulni mennek, és tök mindegy, hogy milyen nem milyen korosztálya osztozik még ott ebben a csodában!

A debreceni Termálban nem mehetsz be textilesen! A textileseknek ott van az Aquaticumban a textiles szauna.

jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek!"A fiatalság olyan KINCS, MELY NAPRÓL-NAPRA KEVESEBBET ÉR"!
jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
86%
#13 És az melyik? Nem vagyok ismerős Debrecenben, és a keresőbe beírva minden találat az Aquaticum-ra mutat.
jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15 - A fürdőben 2 szaunaegység van: a Szaunavilág és a Szaunacentrum.

A szaunavilág a Mediterránban van, míg a Szaunacentrum a Termálban.

A Szaunacentrum textilmentes, a Szaunavilág textiles:


[link]


Olvasd figyelmesen végig, mindent megtalálsz benne!

jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

*16 - Elnézést, felcseréltem!

Helyesen: A Mediterrán Élményfürdőben található szaunacentrum fürdőruhában is használható, míg a Szaunavilág szolgáltatásai kizárólag fürdőruhamentesen, lepedővel vehetők igénybe.

jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Debrencen nagyon messze van🥲
jan. 14. 12:26
 19/23 anonim ***** válasza:
82%

Magyarországon messze??

Nekem a "messze" fogalma más léptékű.

jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#4: Na én nagy ívben leszarom a másikat, mert nem bámulni akarom. Épp ezért semmi bajom azzal, ha bejön valaki lepedőbe csavarva és nem látni belőle semmit, ha nincs alatta fürdőruha. De ha fürdőruhába jön be, az viszont zavar. Márpedig azért, mert behozza a fürdőruhájában a klóros vizet, ráadásul a fürdőrruha műszálas, ezek kipárolgása pedig 100 fok körül igencsak egészségtelen. Ezt én nem akarom belélegezni. Ezért is elvárom, hogy egy textilmentes szaunába ne járkáljanak be fürdőruhába.
jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!