Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van kedvetek beszélgetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvetek beszélgetni a biszex élményeitekről? Férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Hogyan indult? Milyen volt az első alkalom? Legjobb/legrosszabb élmény?

febr. 18. 06:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Olyannyira jó volt,hogy több éves barátságom is lett az egyikből.

Rossz egyáltalán nem történt,nem mondhatok ilyet. Jó annál több, ami sajnálatos,hogy mind múlt időben :(

febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%
Privatban szivesen.
febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, igen beszélgetnék.

Te férfi vagy? Hány éves?

febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok, 30 éves, jöhetnek a privátok is
febr. 18. 07:11
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Legelső hogy egy haverral közösen, majd néha egymásét fogva vertük még tiniként, utána sok évig semmi. Felnőttként is volt ilyen bár nem ismerőssel, legjobb volt benne, érezni ahogy beledagad a markomba majd el is megy...Rossz élmény nem volt, ilyenek is nagyon ritkán, 2023-ban talán nem is volt. Ha valaki többet szeretne mint egymásnak...akkkor ö sajnos nem engem keres.
febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%

#5

Ez jól hangzik. :)

febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, mi a jó és rossz, minden rosszban van valami jó, minimum tanulság. De nagyjából van igen, ami nem voltigazán jó, csak tanulságos volt. Na meg minden kezdet nehéz. Első almalommal ideges voltam és remegetem. Megbeszéltük, hogy szopni szeretnék. Arra gondoltam, mehet a számba, persze előtte megfogni is vágytam a farkát. Rendes volt, engedte, hogy beszéljek, elmondjam, miért vagyok ideges, hogy ez lesz az első alkalom, stb. Byztatott, amikor előtte guggoltam, hogy rá is nyalhatok, be is kaphatom nyugodtan, ő is csinált már iylet, semmi gond nincs evvel. Csak el kellett szánnom magam, itt volt a nagy lehetőség. És bekaptam. Hát, csodálatos érzés volt, csak persze rohadtul remegtem az idegességtől. :)


Smi inkább rossznak mondható: nem mosta meg a farkát és ragadt. Más bajom nem volt vele, csak hogy ragadt. Inkább kicsit kellemetlen élmény volt az is, hogy iszonyatos erővel lőtt, mint egy gumilövedék. Azóta se szoptam ilyet. Viszont éreztem, hogyédes ízú, amit a számba lőtt, ez nagyon tetszett. Végül is kiköptem, mert sose vágyom nyelni, de a számba nagyon akartam, és végső soron jó élmény volt.


Később egy másik pasitól arcra kértem, hiperspermiás lehetett, mindenem g3cis lett, és ezt iszonyúan élveztem! Nyári meleg volt az erdőben, félmeztelenül szoptam, szinte fürődtem a lében, amikor elélvezett. :) Csöpögött rólam mindenhonnan...


Ezek az első tapasztalatom megmutatták számomra, hogy a legfontosabb tényező a szimpátia. Anélkül nem az igazi. Kipróbálni jó bárkivel eleinte, amennyiben rendes fazon. De a továbbiakban nekem kell "kémia" is valamelyest.


Ezen felül nagyon szeretném megdugatni is magam. Egyre jobban tágulok, szoktam csinálni magamnak egyedül olykor, de egyedül semleges, ánuszba. Azt érzem, hogy ha magáévá tenne engem valaki, maga az érzés, hogy kielégítek a testemmel egy szimpatikus férfit , nagyon felizgat! És még az is lehet, hogy az anális szexet is élvezném. Szopni nagyon szeretek, de mára mindez szimpátiafüggő.

febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még nem volt ilyen élményem, de szívesen kipróbálnám fiatalabb (max. 30 éves) budapesti sráccal.
febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én még várok az első élményre, szűz 19F
febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Janika42 ***** válasza:
100%
Szia! Passzív biszexként voltak élmények, hál istennek csupa pozitív. A többit privátban ha érdekel
febr. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!