Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen meglepő eszközökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepő eszközökkel próbáltatok már magatoknak anális örömöt okozni?

Figyelt kérdés
Az erre a célra fejlesztetteken kivűl.

febr. 25. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy szét. Ne főzd meg és húzz rá gumit!

Ha tágabb vagy akkor neked a krinolin is jó lehet.

Nekem is befèrt, de az nagyon feszített.

febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szűk vagyok nagyon.
febr. 28. 11:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lecsó kolbász sok síkosítóval ;)
febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De amugy az se vekony, szerintem vastagabb, mint egy atlagos meret!😀
febr. 28. 11:31
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de az én farkam azért vastagabb egy lecsó kolbásznál :)
febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt, nálam is megvolt: sárgarépa, csavarhúzónyél. Az utóbbi elég praktikus, ezek általában egybeöntött műanyagok, és nem túl vaskosak.


Végül is szinte mindig semleges élmény és csak azért csinálom, mert vágyom, hogy élményt találjak benne, jobb híján. Mivelhogy valódi férfinak vágyom odaadni magam, és valódi faszra vágyom. De még nem kaptam meg, sajnos, análisan, valódi fasszal.


Amire az utóbbi időben próbáltam, és ez egész érdekes volt, különféle alakú és hosszú üvegek nyaka. Persze mindent alaposan megvizsgálok előttem, pl nem repedt-e. Üvegnyakkal döntöttem rekordot, már 4 és fél centi átmérő is belémfért ezáltal, legalább 17 centi hosszú volt a legutóbbi.


De végül is jöhet bármi, ami balesetmentes: esernyő nyele (akár görbenyelű is), kombinátfogó nyele, különféle szerszámok nyele, zöldségek (répa, ubi). Csak baszna már jól seggbe engem valaki...

febr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt igazi fasz aki ápolgatja a hátsóm , addig rendszeresen játszottam kígyóuborkával......
ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!