Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hiba volna kipróbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volna kipróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves srác vagyok, van egy régi haverom (27F), akivel ezer éve ismerjük egymást. Hétvégén nálam aludt a barátnőjével, akivel 4 éve együtt vannak, de elég viharos a kapcsolatuk. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy most hétvégén is összevesztek, így a csaj elvonult aludni duzzogva. Mi ültünk a kanapén és kibeszéltük a dolgokat, minek következtében szó szót követett, képek, videók lettek megtekintve és az a lényeg, hogy kivertük egymás mellett ülve. Ezt nem részletezem, nagyon intenzív izgalmi állapotba kerültünk, így még élveztem is, de utána haverom azt mondta, hogy nem is érti, hogy eddig még ezt miért nem csináltuk, ha ilyen jó, mikor számtalan alkalmunk lett volna rá, illetve másnap azt írta, hogy bánja, hogy nem kaptuk be egymásnak. Nincs-e kedvem kipróbálni valamikor, ha már úgyis itt tartunk?


Nem tudom érdemes-e belemenni, megbánom-e, ha kihagyom, mit javasoltok?


febr. 27. 15:01
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
70%
Nekem baratnöm pl elmondta hogy ö nem venne megcsalasnak ha fiuval is csinalnek dolgokat.
febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

21) de te megkérdezted, ezeknek a lanyoknak a velemenyet nem tudjuk. Sok no annak venne. En legalabbis tuti.

Es mi a garancia, hogy nem lesz tobb? Hetvegen meg csak kivertek maguknak, most mar szopnanak... jovoheten meg egymás seggebe lennenek. Azert magara a szexre mar a kérdező se gondolhatja, hogy nem megcsalas... Vagyis gondolom nem ilyen buta.

febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
77%

22 ertem ez igaz mi megbeszeltük.

Bar azt konkretan nem mondtam neki hogy megtörtent.

febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Egymás mellett kiverni nem, de az orál már megcsalás.

Itt inkább az a kérdés kérdező, miért akartok ennyire ráállni egymásra a haveroddal (van mindkettőtöknek nője), ha semmiség lenne, ahogy próbálod beállítani, akkor nem csorogna így a nyálad és nem veszélyeztetnéd a kapcsolatod. De te rá vagy állva, a barátod meg főképp.

febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha én biszex férfiként egy pasival szeretkezek vagy orálozok, az nem számit, nem létezik, mert a saját nememmel teszem, szerinted? Nem különbözik a férfiakkal való és a nőkkel való szexuális aktus. Értem, hogy még tagadásban éltek a haveroddal a biszex énetekkel, valami fura agyjárásotok folytán azt gondoljátok a férfi orál nem számít, csak ha nővel teszitek. De ez nem igaz...

Nekem meleg pasim van, és ő se örülne, ha titokban nőkkel masztiznék és kinyalnám őket, a lányok meg leszopnának.

A szex az szex mindkét nemmel, a szerelem az szerelem mindkét nemmel,a vágy ugyanaz. Azért mert férfival teszem, ugyanúgy számít.

Én fiatalabb vagyok tőletek, mégis tudom ezt...

febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
64%

Ember nem ket incel vagytok no nelkul, hogy egymast kell lerendeznetek, kulonben csak a kezetek van 🤣

O a haverod, nem egy lany a discoban akivel soha nem talalkozol tobbe es muszaj megdugnod, mert nem lesz tobb eselyed. O ott lesz neked, amikor szinglik vagytok, raertek kiprobbalni dolgokat akkor, amikor nem masok karan teszitek. Eddig kibirta a baratsagotok enelkul, most is kifogja. Miert nem eleg csak egymas mellett kiverni, miert olyan halalos vagyad leszopni ot, ha tenyleg csak haverkent gondolsz ra? Nem ertem az embereket...

febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a biszexulitásotok kiélésével van gond, hanem, hogy ezt akkor akarjátok, mikor párkapcsolatban vagytok... És, hogy lazán veszitek (nézd meg hány kérdés van arról, hogy belezúgztak/szerelmesedtek a legjobb haverjukba az itteniek. Szopással, veréssel kezdődik mind, hogy hogyan vegyék rá a másikat). Lehet te vagy a haverod fogjátok kiírni a következőt. Konkrétan még nem tartjátok egyenértékűnek a férfi erotikát a nőivel, ami vagy azért van, mert tagadásban éltek, vagy valójában tudjátok, hogy ugyanúgy megcsalás csak kifogásokat kerestek, mert ráizgultatok egymásra. Mármint a legtöbb "haver" mégha biszexek is nem szopkodják egymást. Én is biszex vagyok, de nem a barátaimmal dugok, arra vannak külön férfiak.
febr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
En se vettem megcsalasnak eloszor kerdezo, amikor a nomnek lett egy noi szeretoje (bar mi megbeszeltuk elotte, nem titokban csinalta , mint ahogy te akarod). Erre szerelmesek lettek, osszejottek es a mennyaszonyom felbontotta az eljegyzest. Szoval ne vegyetek ennyire felvallrol a sajat nemeddel az oralt, szexet. Nem tudhatjatok elore mit hoz ki beloletek.
febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten mondta baratnöm hogy ha szeretnem probaljam ki, nem veszi megcsalasnak.

Ki is probaltam haverommal de csak egyszer es bar har nagyon elveztem, nem lett fojtatasa.

febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak meg kell kerdezni, hogy megcsalasnak tekintik e a batatnoitek. Ennyi. Meg az is kerdes egyszeri, kiprobalos dolog lesz, mint 29nel, vagy belementek full a biszex dolgokba rendszeresen, mintha szeretok lennetek. Azért nem mindegy.
febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!