Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hiba volna kipróbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volna kipróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves srác vagyok, van egy régi haverom (27F), akivel ezer éve ismerjük egymást. Hétvégén nálam aludt a barátnőjével, akivel 4 éve együtt vannak, de elég viharos a kapcsolatuk. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy most hétvégén is összevesztek, így a csaj elvonult aludni duzzogva. Mi ültünk a kanapén és kibeszéltük a dolgokat, minek következtében szó szót követett, képek, videók lettek megtekintve és az a lényeg, hogy kivertük egymás mellett ülve. Ezt nem részletezem, nagyon intenzív izgalmi állapotba kerültünk, így még élveztem is, de utána haverom azt mondta, hogy nem is érti, hogy eddig még ezt miért nem csináltuk, ha ilyen jó, mikor számtalan alkalmunk lett volna rá, illetve másnap azt írta, hogy bánja, hogy nem kaptuk be egymásnak. Nincs-e kedvem kipróbálni valamikor, ha már úgyis itt tartunk?


Nem tudom érdemes-e belemenni, megbánom-e, ha kihagyom, mit javasoltok?


febr. 27. 15:01
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
40) es vegig tudtatok, hogy biszexek vagytok a 20ev alatt? Vagy akkor tort meg valami? Azert a dugas az nagy ugras...
márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
84%

40. Hát szerintem, ahol szex van és a többi, az már nem igazán nevezhető barátságnak, ti szeretők voltatok. Azért érezted "elmélyülésnek", mivel átformálódott a barátság egy másik vonalba, kapcsolati státuszba.

Én tartom magam ahhoz, hogy igaz barátságot nem mossuk össze szexel.

márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
73%
42es persze, hogy szeretok voltak, a nehai barat csalados ember volt. 😅 amikor az asszony temette, nem hiszem hogy tudta a nagy "szerelme" egy oda-vissza dugo, szopo csalo volt... es hogy a ferfi barat, akit a hazukba engedtek, az valojaban a szeretoje volt. Kinos....
márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

#41

Magamról tudtam, hogy biszex vagyok. A barátom mindig állította, hogy ő hetero. Nem is kísérleteztem nála, tiszteletben tartottam a heteróságát. Ő kérdezett rá egy esti sörözés közben, hogy leszopnám-e. Megtettem.

#40 vagyok.

márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Akkor megse volt annyira hetero, ahogy allitotta 🤣🤣
márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Foleg, hogy utána meg dugtatok is ed rendszeres volt. Gondolom kesobb jott ra, van ilyen. Csak nem foglaltkent kellene ilyeneket tenni
márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Na kerdezo vegul megtettetek?
márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Lett folytatása végül a dolognak :D
márc. 14. 15:43
 49/60 anonim ***** válasza:
Esetleg kaphatunk egy kicsit részletesebb beszámolót is, ha már ennyien írtunk ide? :)
márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

Óvatosan felvezettem a páromnak, hogy mégis mit gondolna arról, ha én ilyen dolgokba kevernék, vagy ilyen dolgokat akarnék kipróbálni és a vége az lett, hogy egyáltalán nem zavarja, ha három dolgot betartok:


1. nem más nővel csinálom

2. nem gyakran csinálom és nem váltogatom a partnereket

3. nem beszélek róla neki, mert hacsak nem ő kérdezi, akkor nem kíváncsi rá


Ebben meg is egyeztünk, be is vallottam, hogy mi történt és természetesen megkérdezte, hogy tervezünk-e folytatást, amire azt válaszoltam, hogy nem tudjuk még, de ha nem kérdez rá, akkor nem fogom említeni kérésére.


Mindeközben kértem haveromat, hogy ha folytatni akarja, akkor mondja el hasonlóképp a párjának. Igazából azt mondta, hogy megtette, ezért szakítottak rögtön - bár simán lehet, hogy csak egy ürügyet keresett.


Mindezek után lett annyi folytatása a dolognak, hogy vettünk közösen aprópénzből egy egyszerű guminőt és megdugtuk, kíváncsiak voltunk, hogy mi egyéb alakul egy ilyen 3-as felállás utánzásából.


A többit részleteibe menően privátban kifejtem, ha valakit érdekelne, a lényeg, hogy nem bántuk meg a végén, és szerintem helyesen is cselekedtünk.

márc. 14. 17:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!