Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan facebook csoport/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan facebook csoport/ fórum/ weboldal, ahol anonim módon lehet kifejeztetten LMBTQ érintett embereknek kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés

Küszködöm a biszexualitásommal és szeretnék segitséget vagy akár csak tanácsot kérni azzal kapcsolatban hogy mit hogyan kellene kezelnem és hogy most vajon jó irányba tart e az életem a vágyaim megélésében.

Tudtok ilyen helyeket esetleg?


márc. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológust keress inkább. Attól még, hogy valaki bi, még nem fog tudni tanácsot adni. Pl én is az vagyok, de mindenki más. Máshogy éljük meg, mások a körülmények, a család, barátok hozzáállása, stb. Aki nekem jó, neked lehet, hogy nem.
márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Itt tudsz kérdéseket feltenni. Én szívesen válaszolok is a legjobb tudásom szerint.
márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt kérdezz. A Fb-s LMBTQ csopikban, vagy "mozgalmi" agitáció megy, vagy szimpla meleg-társkeresőként üzemelnek (+ néha betéved 1-1 kanos kiscserkész is leszbikusokra vadászva).
márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a FB (és hasonlók) pont nem az anonimitás, hanem az emberiség teljes magánszféráját lerombolni szándékozó valami olyan extravertált elmebetegek részére, akikben egy csepp megértés sincs azzal kapcsolatban, hogy a másik nem szeretne nyitott könyvként élni a sógora világnézetétől kezdve a nagyanyja foltos bugyogójáig bezárólag. Viccnek is rossz, egy mondatba rakni olyannal, hogy anonimitás.

Még jó, hogy van ez a GYK, diszkrét beszélgetésekre, hasonló érdeklődésűek, hasonló problémával küzdők keresésére tudom ajánlani...

márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!