Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok az első fiús szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok az első fiús szexet megbántátok?

Figyelt kérdés
Utólag máshogy tennétek? Akkor miért bántad ha bántad? Én attól félek hogy megbánom, pedig izgat. Csak mikor elélezek máshogy látom már. Akkor is ez lenne?

márc. 27. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg.
márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

Először csak közös hoki volt, majd egymásnak csináltuk és már az orált is kipróbáltam.

márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kaje39 ***** válasza:
100%
Csak azt bántam meg hogy nem előbb léptem ebben..
márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ott nagyon megbántam. És még magam előtt is szégyeletem.

Ugyanakor vágytamrá,mert nagyon jó volt minden pillanata.


Mostmár egyáltalan nem bánom!

márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Nagyon jó volt.
márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A társadalom általi pszichés kondícionálás miatt lehet, hogy meg fogod bánni, de ha azon túllépsz, akkor nem fogod megbánni, amennyiben jószándékú és figyelmes a partnered.


Én személy szerint? Ha én is abból indulok ki, amikor saját döntésre először csináltam, akkor dehogy bántam meg, örültem, hogy a körülményeim végre lehetővé tették.

márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális srácot keress, ha megtaláltad, akkor mehet a többi jó dolog. Nem bántam meg, hogy lefeküdtem egy sráccal. Legjobban élveztem a szexet fiúval.
márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis bántam meg! Életem legcsodálatosabb emlékei között van! Így 28 év távlatából is!
márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bántam meg. Addigi életem egyik legjobb élménye volt leszopni a másikat, és hagyni, hogy a számba élvezzen. Amit viszont nagyon bántam, az, az a kb tíz év, ami alatt azon rúgóztam, hogy megtegyem, vagy ne.
márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Válaszok 1-9 zanzásítva: legyél te is homokvár. Max két felhasználó írhatta az egészet.
márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!