Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok az első fiús szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok az első fiús szexet megbántátok?

Figyelt kérdés
Utólag máshogy tennétek? Akkor miért bántad ha bántad? Én attól félek hogy megbánom, pedig izgat. Csak mikor elélezek máshogy látom már. Akkor is ez lenne?

márc. 27. 15:58
1 2
 11/16 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Egyszer ki próbáltuk aztán utána legalábbis én mindig kerestem a lehetőséget,meg bánni,dehogy is,izgalmas játék volt!
márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mert nem olyan volt mint hittem. Az osztálytársam volt és kb sikosítás nélkül tövig benyomta a kb 18-19cm farkát. Nagyon rossz emlék.
márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Igen, nagyon megbántam és bánom a mai napig. 19 éves koromban történt osztálytárssal.


46/F

márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 nem szárazon kell csinálni, és nem egyből hatalmas fasszal, ennyi az élvezet lényegének titka (na meg fokozatosság, figyelmesség).


A nők se szeretik, ha szárazon megdugják őket, mégis szeret a legtöbb nő is kefélni (és nem csak a háztartásvezetés során...).

márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, utánna pont azon agyaltam, hogy miért vártam eddig? Miért féltem ettől ennyire??
ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Hasonlóképpen voltam én is.
ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!