Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tartjátok titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartjátok titokban hogy biszexek vagytok de közben kalandoztok is?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdett érdekelni a dolog, de még magam se vagyok biztos hogy akarom e. Semmiképpen sem szeretném hogy kiderülne ha mégis alakulna valami. Ti hogy csináljátok?

20/F



márc. 30. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: a külvilág felé tartsd titokban (mert semmi közük hozzá!), de a pároddal legyél teljesen őszinte! Ne éld le az életed hazugságokban, mert sosem leszel igazán boldog.
márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs párom, ha lenne nyilván nem érdekelne más
márc. 30. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En neten ismerkedem es igyekszem valamennyire megismerni a masikat mielott eloben talalkozom. Sok ember van hasonlo ciopoben, ha figyelsz akkor talalsz.
márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

#2 nem fognak a biszexuális vágyaid elmúlni! A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciák NEM múlnak el! Max. elfojtani lehet - ideig-óráig - de utána folyamatos frusztrációhoz vezet, ami aláássa a legjobb kapcsolatot is.

A legkorrektebb út, ha nyíltan vállalod majd a párod felé és elmondod neki, hogy időnként van benned vágy kis kalandozásra. S vagy nyitott kapcsolatban lesztek (ő is kalandozik időnként itt-ott), vagy többeseztek.

márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén csak nem olyan hű de nagy vágy csak egy dolog amit talán kiprobálnék. Alapjáraton monogámia érdekel egy lánnyal akit szeretni fogok
márc. 30. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 akkor miért nem próbálod ki? Mindazonáltal NEM fog elmúlni a vágy utána sem... Alapból benned van.
márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy kiprobálnám valamikor de úgy hogy soha ne derüljön ki xd arra keresek válaszokat
márc. 30. 13:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én egy 31 éves férfi vagyok

elég feminim külsejű, de még sosem voltam férfival

engem a passzív szerep izgat és nagyon ki szeretném próbálni


az ismerőseim nem tudják, hogy vannak ilyen vágyaim

de nem akarnám, hogy megtudják

én titokban szeretném, hogy valaki megdugjon

de a partner kereséssel már bajban vagyok, mert nem tudom hol és kivel kezdjem

márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Úgy, hogy nem az utcán csinálom
márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy óriási ötletem, zseniális megoldás: mondjuk nem beszélsz róla másoknak? Keresel egy hasonló kiváncsi srácot, lehetőség szerint akinek van barátnője... mellé még értelmes is, és hajrá. Aztán vagy ismételsz, vagy nem. Majd kilógja magát.

(az ilyen mélyen kondicionálódott okoskodást nyugodtan hagyd figyelmen kívül. Abszolút tökéletes és teljes életed lehet, anélkül hogy bohócot csinálnál magadból; az őszinteség jegyében)

ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!