Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy heterónak komoly kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heterónak komoly kapcsolatra érdemesebb egy másik heteróval összejönni, mert a biszex embernek nem tudná egy idő után kielégíteni a vágyait?

Figyelt kérdés
márc. 31. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Nálam komoly kapcsolatban a hármasozás kizárva, tehát nincsenek kiskapuk.
márc. 31. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

sztereotípia


Ahogy egy hetero ffi sem akar összejönni minden nővel, úgy egy bi is ki tud tartani egyvalaki mellett.

márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De a biszex ember - férfi vagy nő - egy idő után vágyna homoerotikus élményekre is, nem?


Nem akarok előítéletes lenni, csak kérdezem.

márc. 31. 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Van aki igen, van aki nem.


Ez így, hogy a "biszex ember", általánosítás.

márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy akkor igen, ha érted a célzást!
márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne tudná a biszexnek kielégíteni a vágyait? Ennyi erővel akkor egy heteroszexuálisnak sem lehet kielégíteni a vágyait egy monogám kapcsolatban. Hány hetero férfi is csalja szanaszét a barátnőjét, és a világ összes nője sem elég neki?? Képzeld, bi nőként valahányszor kapcsolatban voltam akár férfival, akár nővel, egyszer sem éreztem kéztetést, hogy bárkivel is félrelépjek, a partnerem volt számomra az egyetlen! De persze, nyilván csak heterókkal érdemes összejönni, mert még soha a világon nem fordult elő, hogy egy hetero csalta volna meg a párját fűvel-fával... Ilyen szintű bifóbia, gyűlölködés, tudatlanság legfeljebb a pesti tv-n állja meg a helyét, neked is ott kellene ülnöd. Nagyon gratulálok!
márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira furcsán tetted fel a kérdést, sokára esett le.

Ja hogy hetero férfi heteró nővel jöjjön össze, mert a biszex ember nem lehet monogám.


Annyira biszex vagyok hogy többször is így értettem a kérdésed: heteró férfi heteró férfival jöjjön össze, mert a biszex nem tud monogám lenni.


A heteró emberek sem tudnak monogámok lenni, legalábbis ugyanakkora részük szerintem.


Viszont van egy feltételezésem: a nem heterók többett kellett foglalkozzanak a nemi orientációjukkal, így hamarabb találkozhattak eltérő életvitellel a monogámiához képest. Ennél fogva ezzel is foglalkozniuk kellett, hogy részükre mi jön be.


Valljuk be, a heteróknak elég egyetemes sémályuk van, ami ezt illeti. Persze köztük is akadnak olyanok, akik alternatív kapcsolatban élnek.

márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Itt igazából nem a monogámiáról van szó.

Természetesen sok heteró van, aki megcsalja a másikat.


A heteró és a biszex között viszont ott van a különbség, hogy a heteró azért tűnik hűségesebbnek, mert alapvetően megkapja, amit akar. Egy heteró pasi a nőkhöz vonzódik, és így nővel fekszik le (na, persze lehet, hogy nem pontosan olyan nővel, amilyennel akar, de mégiscsak nővel) így nem marad benne olyan nagy hiányérzet.


Egy biszex esetében nekem úgy tűnik, hogy egy heteróval folytatott párkapcsolatban nem történik olyan nagy kielégülés, mint egy heteró esetében. Tehát, például egy biszex férfi bár lefekszik a párjával (nővel), de mivel az egy nő, maradhat benne valamilyen hiány. Ha mondjuk 2 év múlva már férfira fog vágyni, akkor a nő tehet akármit, nem fogja tudni kielégíteni a biszex pasi vágyait.

Érvelésem a biszex nőkre is igaz: lehet, 2 év múlva nőre fog vágyni, és így a párja nem tudja neki megadni azt, amire szüksége van.


Az érvelés egyébként nem tőlem származik, a lényeget itt az oldalon olvastam.

Így, elgondolkodtam rajta.


Termeszetesen nem szerettem volna ezzel a kérdésekkel a biszex embereket megsérteni, és nem is állítom, hogy biztosan igazam van. Meglehet, hogy tévedek.

De gondolkodom, és válaszokat keresek.

ápr. 1. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelek.


Az én esetemet leírnám. Ne vonjunk azonban egy esetből messzemenő általánosítást.


20 évesen megismerkedtem a feleségemmel, pont mikor elfogadtam, hogy bizony fiúk is vonzanak, lehet velük is kellene randiznom.


Egymásba gabalyodtunk, összeházasodtunk, gyerekünk lett. 15 év múlva lett egy életközepi válságom, burnouttal egybekötve.



Tényleg azt hittem, valamiről lemaradok, kihagytam a pasizást, és mi lett volna ha lemez ment bennem. Borzasztó volt.

Feleségemmel párterápiára jártunk, hogy oldjuk meg. Nyitott kapcsolat lett belőle, határokkal.



Megkaptam az elfogadást tőle, kicsit belekóstóltam a határokon belül, és ennyi.



Ma már nem érzem, hogy kihagynék valamit. Vele akarok szeretkezni. Csakis vele. Mert úgy ahogy vagyok, elfogad. És én is őt.

ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mondjuk 2 év múlva már férfira fog vágyni, akkor a nő tehet akármit, nem fogja tudni kielégíteni a biszex pasi vágyait."


Ki mondtad a lényeget: "HA, MONDJUK..."


Ergo, ahány ember, annyiféle. Ahány biszex nő , annyiféle. Ahány biszex férfi, annyiféle.


Egyébként is a biszex pasik többsége esetén, úgy tűnik, nem váltakozik a vágya, hogy mikor a nő vonzóbb számukra, mikor meg a pasi, hanem nagyjából mindekettő érdekes nekik, szinte bármelyik napon. Ennél fogva sok biszex férinak a nő épp annyira vonzó, mint a férfi. Tehát ha van nője, az is lehet neki elegendő.


DE... mondom, ahány ember, annyiféle. Van, aki váltogatni vágyik partnert heterók közül is, meg biszexek közül is.


Biszex férfi vagyok. Ha a nő nem vágyik nyitott kapcsolatra, akkor rábólintok, hogy csak ővele csinálom. Ha nyitott szexualitásban benne van, akkor ő is szexelhet bárkivel, meg én is.

ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!