Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik! Akik már fantáziáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akik már fantáziáltak más pasikról volt aki úgy járt, hogy amikor a lehetőség meg adott volt még sem tetszett a dolog?

Figyelt kérdés
Tehát fantáziában jó volt de élőben meg nem tudtad megtenni?
márc. 31. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen eset volt. S3xchatnek indult a dolog, majd kiderult, hogy a srac korulbelul 10 perc setara lakik tolem (Budapesten). Biszex vagyok, igy a nok is vonzanak. Gyengeim a cd-k, transzik, travik leginkabb. A srac gyakran szeretett beoltozni a baratnoi cuccaiba, igy tok jol indult a beszelgetes. Folyamatosan allt a farkam, amikor beszeltunk es kaptam a finomabbnal, finomabb kepeket rola. Aztan nagy nehezen sikerult ravennem egy diszkret talira nala, szoval nagyon vartam a “randit”. Kuldott egy kepet a tali elott, amin beoltozott szepen, arcan egy nyuszis maszk, hogy ne lassam a ferfias vonasait. Ott alltam az ajtonal, szivem ezerrel vert, pedig volt mar nehany egyalkalmas talim ferfiakkal is, de o masnak tunt. Tudtam, hogyha jol alakul, akkor ebbol egy rendszeres dolog is lehet es o lehet a kis “r1bancom”:) Bementem a lakasba, mivel o a diszkrecio miatt nem johetett ki, majd egy durvan szoros, alaktalan, mely hangu ferfi allt elottem. Probaltam ellazulni, de ennyit meg taliban nem csalodtam. Kevesbe volt nyitott, teljesen visszahuzudo volt vegig es azt az erzest keltette, hogy o sem erzi komfortosan magat. Nem ereztem jol magam, igy egy fel ora smarolas, tapizas utan leleptem, tehat a szex, oral, maszti elmaradt. Irt egy regenyt, hogy neki nagyon tetszett igy is es szeretne megismetelni, de leirtam, hogy ez nem fog menni sajnos.
márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hetero vagyok, mert szerelmet és full szexet is csak lánnyal/nővel tudok elképzelni. Viszont néhány éve bennem van a kíváncsiság, hogy milyen érzés lehet, ha egy farok van a számban. Semmi több!

Néha izgat a dolog, és többször előfordult már, hogy ilyen jellegű partnerkereső oldalon bi srácokkal megbeszéltem a dolgot, de végül a tali előtti napon valamilyen ürüggyel mindig visszahátráltam óvatosságból (én egészséges vagyok, de ki tudja, az illető mennyire az az identitása miatt)

márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Az átverést és a gyávaságot kár egészségmegőrzésre fogni. Nem kell pasizni és akkor nem kell visszatáncolni,sem pedig félni.
ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Egészségmegőrzésre fogni?! 99% -nak semmi problémája nincs orális szexbe keveredni vadidegenekkel. Bizony egy épelméjű heteróban nagyon is ott van, hogy ki tudja a másik mennyire "igénytelen" higénia vonalon! Abszolút megértem aki bizalmatlan gyakorló biszex srácokkal.
ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha a beijedésre gondolsz, nem tartozom ezen esetekhez. Alig vártam, hogy szophassak faszt, és első alkalommal remegve bár az idegességtől, de megtettem, és nagyon megkönnyebbültem utána.

Más kérdés, hogy nekem se jön be akármelyik pasi. Ha email-ben megvan a randi, az nem garancia egy idegennel, hogy élőben is vonzódni fogok hozzá.

ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!