Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, szerintetek igazat mond? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a rövid történet ott kezdődik,hogy voltam egy barátnőm szülinapján,ahova meghívtuk egy tőlem 1megyével arrébb élő,kolis legjobb haveromat aki mellesleg összejött az egyik legjobb csaj barátommal..és a lényeg,hogy az este közepén még kb.teljesen józanul összekente a ruhám(mármint haverom)és én meg bementem a fürdőbe megnézni,hogy mennyire vészes..ő utánam jött,szét nézett -behúzta az ajtót és lesmárolt..így nyelvel együtt minden..én teljesen lesokkolódtam,hogy úristen ez mi?Ezenkívül még aznap este amikor nálunk aludt,arra keltem,hogy csókolgatja a felső ajkam,és ő erre reggel azt mondta,hogy csak a csajjal álmodott.Mert tudni kell a srácról,hogy ilyen nagy bevállalós,nőcsábász akiből senki nem nézné ki és feltételezné ,hogy bármi egyéb hajlama lenne.Telt -múlt az idő..én kb. megőrültem a gondolattól,hogy úristen mi lesz..és végül mondtam,hogy beszéljük meg..ő kb. 200%osan letagadta,hogy benne bármi ferdehajlam lenne,ő csak ennyire gátlástalan és annyira biztos magában,hogy ő ezt nem veszi komolyan és nem zavarja..nekem ez kicsit hihetetlen ,főleg,hogy a koliba is vannak érdekes "viccei"..Szerintetek tényleg tud vki ennyire gátlástalan lenni?Hogy ezek után és közben az undor halvány jelét sem látni?...bocsánat a néhol érthetetlen megfogalmazásokra és gondolatmenet váltásokra..de nem vagyok a szavak embere:/

2012. júl. 10. 01:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
valahogy nekem is ez jött le..
2012. júl. 10. 11:59
 12/12 anonim ***** válasza:

Deee ácsi ácsi amikor lesmárolt akkor utána ellökted és mi történt?Csak mondott valamit.

Amúgy szerintem kerek perec mond meg neki, hogy itt nem gátlásokról van szó.Egyrészt nem voltatok részegek és nem a helyzet adta(hogy pl túl közel vagytok egymáshoz), hanem ezt sztem rendesen megtervezte, hogy ugye körül néz bemegy és rád ugrik:D de am le is fogott?:D

Hidd el itt sztem nem gátlásokról van szó..tuti tetszel neki, neked nem jönnek be a pasik?Else tudnán képzelni, hogy mégegyszer smárolj vele?

2012. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!