Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Fogadás volt haverok közt, aminek a vesztese egy sráccal kell, hogy orálisan sexeljen. Mármint őt kell, hogy kielégítse egy fiú, amit le kell fotózni. A lényeg, hogy mivel tök esélytelen volt, hogy veszítsek belementem de vesztettem. Szerintetek mit csináljak?

2012. júl. 22. 13:03
1 2 3 4
 1/31 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Ne köss töbet idióta fogadásokat. -.-"
2012. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 NightSpirit válasza:
100%
Nem vagy normális ha egy fogadás miatt ijet csinálsz... ha megteszed jot röhögnek majd rajad es jön a sablon duma amitölmajd a falra mászol" ez tenleg megtette en sosem tettem volna LOL" hajrá:)
2012. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 AvernusTriad ***** válasza:
*többet
2012. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Hát f-sz voltam, tudom! Egyik haver már tavaly megszívta :D

Nem szoktuk piszkálni. Hol találok szerintetek vkit aki megcsinálná? Mert még talán gondolom lenne fiatal srác aki orálisan kielégítene, de hogy még képet is csinálhassak...

2012. júl. 22. 13:08
 5/31 anonim válasza:
100%
ha nem szeretnéd megtenni, akkor ne tedd meg!
2012. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Ez lenne az első ilyen élményed?Szeretnéd hogy mindenki ribancnak tartson?Ezeket gondold át, és döntsd megfelelően.
2012. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogadás az fogadás :D Egyébként biztos szereznél pár jó pontot a haverok előtt, hogy álltad a szavad - most eltekintve attól, hogy ki mit gondol a fogadás tárgyáról :D Mondjuk a fényképes bizonyítékot kicsit soknak tartom, bár...XD
2012. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
24 vok! Amúgy voltak más aljas fogadások is szóval ez csak egy a sok közül. Csak sajna most vesztettem.
2012. júl. 22. 13:23
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy cucc, vesztettél, azért teszed. A becsület ezt diktálja.
2012. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek sem kell bevallanod (maximum magadnak), hogy milyen volt :) Merthogy ha valaki "hozzáértőt" fogsz ki erre a dologra, akkor ugye nem kell mondani, miképpen fogsz reagálni az ingerre XD
2012. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!