Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Fogadás volt haverok közt, aminek a vesztese egy sráccal kell, hogy orálisan sexeljen. Mármint őt kell, hogy kielégítse egy fiú, amit le kell fotózni. A lényeg, hogy mivel tök esélytelen volt, hogy veszítsek belementem de vesztettem. Szerintetek mit csináljak?

2012. júl. 22. 13:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Vedd le a karkötőt, öltözz más ruhába, amit többet nem veszel fel! Ennyi. :D
2012. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
sok eszed van 24 évesen, hallod-e :D
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Lesz.pja egy fiú. Nem tragédia. Rosszabbul is járhatott volna. Ez meg még kellemes is lehet, hisz csak egy száj.


Én hagynám, ha fiú lennék egy másik fiúnak, sőt, nőnek nem is, bár én nő vagyok..női szemmel más lehet.:D

2012. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Keress egy pasit és szopasd le magad:) Én azt hittem az elején, hogy neked kell szopnod, de nem szóval jól is jártál..:D

am a képet én is látni akarom:D

2012. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
nem nbagy cucc leszop a csávó készül egy kép és slussz de a képre én is kíváncsi vagyok h állod e a fogadást :DD
2012. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
őő... photoshop :DD
2012. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
keress a neten képet, és vegyél valahol olyan karkötőt, ruhát
2012. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Háhá lebuktál..xD Fogadtunk szóval ne is próbálj csalni:P
2012. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na XD Megjelent az első "behajtó"? :D
2012. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Melegbár ;) Amúgy ha az arcod tényleg nem lesz rajta, igazán csalhatnál... ha ennyire nem akarod :D Bár így, hogy nem neked kell szopni, nem vészes a dolog. Becsukod a szemed, fantáziálsz valaki másról, és megpróbálod kizárni, hogy igazából egy srác elégít ki :D Viszont ha megcsinálod, én is szeretném, ha elküldenéd a képet! :)
2012. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!