Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok, ti hogy szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti hogy szoktátok lerázni a csajokat?

Figyelt kérdés
Én nem tudnék senkivel sem bunkó lenni, így próbálom önmagamat adni. De sajnos sokszor előfordul, hogy belémszeretnek és ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Mert azt nem mondhatom el mindenkinek, hogy nem érdekelsz, én a fiúkat szeretem. Viszont értelmes választ meg nem bírok adni, állandóan hülye kérdéseket tesznek fel, amire csak hazugsággal lehet felelni. Ez egyszerűen kiábrándító, és elég nehéz feldolgozni. Szóval visszatérve, ha szándékosan bunkó lennék, meg köpdösnék akkor eltudnám riasztani a lányokat, de nincs gyomrom megtenni. Ha pedig kedves vagyok akkor elkezdődik ez az egész folyamat előlről. Tehát az érdekel, hogy a többi meleg mit csinál ilyenkor? Hogy kezeli a helyzetet úgy, hogy mindenkiben úgymond "elégedettséget keltsen"? 19/f

2012. nov. 29. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Fiatalság...

Vissza kérdeznék, ha nem lennél meleg, s lenne barátnőd, akkor miképp ráznád le a többi csajt?

Esetleg itt megkérdeznéd azt is... :)

Jó a reklám! ;)

2012. nov. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, szerinted reklámozom magam? Hát a lófaxt :) Ne is írjon senki, mert nem ismerkedni jöttem. Csupán megnyugtatna, ha tudnám, a többiek is hasonló cipőben járnak, esetleg tapasztalatokat, történeteket megosztani.
2012. nov. 29. 02:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos nem látsz bele a helyzetembe. Ez azért van mert hetero vagy. De nyugi ez nem baj, csak sajnos így nem érted a lényeget. :)
2012. nov. 29. 02:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy sajnos te mar szerelmes vagy egy lanyba es neked csak o kell.


persze ezt vmi pasisabb megfogalmazasban add tudtara a holgyemeneknek


ennyi.


en is mindig ezt mondom csak hogy kedvelek egy ferfit aztan remelem osszejon a dolog ha vki nagyon nyomul es nem akarom megbantani..


21/N

2012. nov. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan bonyolult, elég sok dolgot mondhatsz :P Nem érzel iránta úgy, nem illenétek össze, te most nem akarsz kapcsolatot, mert (...) más tetszik stb. stb.

Mondjuk én azt szoktam mondani, hogy meleg vagyok, de rólam nem titok xD

18/F

2012. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok ugyan meleg, de mivel jó f@szi vagyok és mindig egyedül, sok olyan lánynak is tetszem, akiket nem akarok megbántani. De nem akarok bunkó lenni velük. Nem tehet róla, hogy nem szép, miért legyek vele köcsög? Van, hogy aranyosak is, ahogy igyekeznek, szemétség lenne lefikázni. Ezért azt mondom, hogy meleg vagyok :) ez általában nem elég, mert akkor meg a " nem baj, barátkozzunk, van egy csomó meleg barátom" jön. Ez is aranyos szöveg, de ilyenkor azt szoktam csinálni, ha tényleg nem képesek ezt elfogadni, hogy ugyan én ezt állítom, de érzékeltetem a viselkedésemmel, hogy szerintem ezt ne feszegessük tovább, és zárjuk le ezen ponton, mindkettőnk érdekében. Ezt azért szoktam, hogy mások előtt ne szégyenüljön azért meg egy lány, pusztán, mert nekem nem tetszik.
2012. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy köteles megindokolni, miért. mondd azt, nem érdekel. nem az eseted.
2012. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Először is magadban kell tiszázni ezt a meleg dolgot, ugyanis ha nem szényenled akkor miért kellene titkolni előttük? Ha meg szényenled bevallani, akkor meg azt magaddal kell tiszázni. Pl ha hozzám ide jönne egy meleg és kikezdene velem nyiltan megmondanám, hogy én a nőket szeretem és esély sincs a változásra. Ha ezen megsértődik mehet is oda ahonnan jött. Neked ez miért nem megy?
2012. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
#8 Azért úton-útfélen nem mindig jó minden jöttment pletykás rosszindulatú csaj orrára kötni, hogy meleg vagy...
2012. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Joga van hozzá, hogy az orrára kösse mindenkinek. És a jog mint tudjuk mindig két oldalú, csak ezt az emberek többsége valamiért mindig elfelejti. Valamit valamiért.
2012. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!