Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Hány évesen jöttetek rá és miből, hogy a fiúk is érdekelnek?

Figyelt kérdés
Na és hol találtatok partnert kipróbálni?

2012. dec. 20. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én mostanában jöttem rá,csak nincs kivel kipróbálni,

pedig jó lenne

2012. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én kb 1 éve gondolom az vagyok, mivel izgat a gondolat, hogy egy sráccal is csináljam. de nem igen találok partnert.

29f

2012. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet akkor jókor írtam ezt ki, mert nekem is ez a gondom.:) Írok privit!
2012. dec. 20. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

engem azóta érdekelnek a fiúk mint a lányok (11-éves korom óta) 15-éves koromban tudatosult bennem hogy miért is tetszenek a srácok és kb egy éve fogattam el teljesen hogy bi-vagyok :)

18/f

2012. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azóta tudom, hogy kiskamaszként beleszerettem a legjobb barátomba. Akkor voltam 13, azt hiszem. Egy évembe telt, mire teljesen elfogadtam.
2012. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Daemia ***** válasza:
100%

Engem pár éve kezdett érdekelni néhány dolog fiúkkal. Egyszer voltam eddig sráccal, kipróbálni. Nem volt rossz, de nagyon jó se.


Ha lesz bnőm, sztem el is felejtem a srácokat :-)


32/F

2012. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy 12-13 évesen,amikor amikor együtt masztiztunk egy haverommal és nagyon izgatott a dolog,szóval több volt mint kíváncsiság.Akkor sokat csináltuk egymásnak is,de idővel elmúlt az érdeklődés és a lányok irányába ment az érdeklődésem,de mostanában újra előjött a fiús érdeklődés,viszont igyekszek elfojtani.
2012. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 IamME21 ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mindig is tudtam valahol, de kb 12 évesen döbbentem rá. Sokáig tagadtam, még magamnak is és 14-15 éves korom körül elfogadtam magam. Még nem volt senkim, most lehet, h összejövőben van valami :))
2012. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 évesen, kívántam a legjobb barátom.
2012. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!