Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez? Hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy lehet divatot csinálni egy ilyenből?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, főleg tinilányok körében, hogy manapság már szinte minden második lány biszex. Szerintetek miért van ez, mert az biztos, hogy néhányan csak divatból csinálják.

2014. okt. 26. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a fiúk miatt. mert a legtöbb fiú izgatónak tartja, ha két lány csókolózik például egy buliban, a sok hülye pi.csa meg szeret a figyelem középpontjában lenni, bármi áron.
2014. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A média, megfelelni akarás, egymás majmolása (ha az egyik ribi kitalálja akkor a többi hülye követi) miatt és az előttem szólónak is igaza van részben. A mai generáció eléggé elkorcsosult. Szerintem nagy lehet a nyomás rajtuk és cselekedeteikben felnőttesebbek akarnak lenni, de felfogásban nagyon kiforratlanok.

Ha belegondolok, nálunk is volt kiközösítés, ha nem volt valakinek divatos ruhája pl de ez mára_már tovább korcsosult és a tinik nem elégszenek meg a kevesebbel...

2014. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az utóbbi "korcsosult" helyett "torz"-at biggyesztek inkább :)

És még annyit, hogy persze vannak és lesznek is kivételek akiknek van sütnivalójuk és a szüleik is jó példát mutatnak. Na rajtuk meg még nagyobb a nyomás, ha a többi kretén kirekeszti, mert szokott tanulni, vagy mert nem méregdrága az okostelefonja,nem $zopott le senkit, nem öltözi Qrvásan stb.

Elég nehéz dolga lehet egy lelkiismeretes szülőnek a mai világban.

2014. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert néhány agyament idol elkezdte. Azt hiszem, Madonna volt az első, aki a színpadon lesmárolt egy vokalista csajt. Pusztán figyelemfelkeltés, önreklám (mert a reklám akkor is reklám, ha negatív előjelű) volt a célja, de a sok agyatlan rihonya vakon utánozza.
2014. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

inkább csak divat felválalni.

20 éve is voltak,csak ciki volt elmondani,40éve meg büntették is...

és biztos van divat is,az meg kell.

2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Biszexuális tinip*csa vagyok. Na jó, nem, igazabol 14 éves biszexuális lany vagyok. Elundorodtam a fiuktól, ha érdekel irj privit, ha nem nem irom le feleslegesen.
2014. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A mai generáció eléggé elkorcsosult"

Azért tegyük hozzá, hogy ez a történelemben mindig, minden évtizedben elhangzott. Kicsit uncsi. :)

2014. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!