Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akkor most bi lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most bi lennék?

Figyelt kérdés

4 hónapja kezdődött, amikor hallottam hogy az osztálytársaim a melegségről beszéltek. Azelőtt semmi meleg gondolatom nem volt és csak úgy kergettem a csajokat. Viszont aznap este rákerestem interneten a dologra hogy mi is pontosan a melegség. Utána kezdődött a para, minden egyes nap meztelen csajokat / férfiakat nézegettem a neten hogy melyikre áll fel. Hát... a csajokra állt fel. Most meg az álló péniszű férfiakra is... Viszont ha meleg erotikus filmet nézek hányingerem lesz tőle és nem értem. Pszichológusom szerint rászorongok dolgokra. Mivel nemrég oda is mentünk mert hallottam az elmebetegségről... és beképzeltem magamnak. 1 hete szinte egy egész napon át azon gondolkodtam hogy melyik lenne a jobb ha egy Csaj vagy egy Pasi mászna rám. Ha a csajra gondoltam a péniszem elkezdett merevedni stb.

Ha Pasira akkor elkezdtem bokákolni.

De mégis nagyon idegesít hogy miért áll fel az álló péniszre ha még véletlenül sem pippantanám le és nem is szexelnék a férfiakkal . Még megpróbáltam megíjazni magam (épp hogy csak az ujjam hegyét raktam be ) de húztam is ki mert rágondoltam hogy egy pali rakja be.. Akkor hánytam el magam.

Tehát a lényeg. A lányok tetszenek meghúznám őket. A fiúk ÁLLÓ péniszére enyém is feláll.



2015. júl. 6. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

biztos közbe arra gondoltál hogy mire álhat fel

én bi lány vagyok én tudom 14/L/Bi

2015. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

"Viszont aznap este rákerestem interneten a dologra hogy mi is pontosan a melegség."


Kedves Bontor!a 10 a korod,ugye? O.o

2015. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint tudtam hogy mi a melegség. De pontosan is tudni akartam minden részletét. 15/f
2015. júl. 6. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért baj, ha esetleg biszex is vagy? Senkinek nem kell tudnia erről.

18/f/bi

2015. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
100%
Majd kialakul, hogy pontosan mit szeretsz és mit nem, felesleges kategorizálnod magad. Amúgy is, az élet nem fekete-fehér. Guglizd meg a Kinsey-skálát.
2015. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj. Ugyan úgy élném az életem mint most. Csak tudni akartam :)
2015. júl. 7. 10:19
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

szerintem te látens melegvagy.


"... megíjazni magam..." ez tetszett.

2015. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meleg biztos nem vagyok :)
2015. júl. 7. 16:04
 9/12 A kérdező kommentje:

Kifejteném miért nem vagyok látens meleg.

1. Nem vagyok homofób semmi bajom nincs a melegekkel

2. Amikor volt barátnőm nagyon erősen szerettem és minden együtt töltött pillanat nagyon jó volt. Főleg a csók :)

2015. júl. 7. 16:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" hallottam az elmebetegségről... és beképzeltem magamnak"

Ha ez igaz itt komolyabb gondok vannak.

2015. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!