Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg aktív, passzív fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktív, passzív fiúk, van-e olyan közületek akinek van története olyan találkozásról ami után már nem szenvedett vagy bőgőtt egyfolytában :/ azok is irjanak akik máig szarul érzik magukat mert, nem talált rájuk passzív illetve aktív ember?

Figyelt kérdés
Nemérdekelnek a roszakaró heterok akik nem tudnak belegondolni, hogy a másság miattuk válik elviselhetettlenné. A lényeg, hogy szarul vagyok mostanában és jólenne néhány történet hogy megríkassam magam, mert nem megy :'( csak gyötrődöm, de az jobban megy ha bőgök, de ehhez kell néhány ember aki leír néhány történetet az első találkozásárol ami után már nem szenvedett vagy ossza meg velem aki szintén szarul van, hogy miatta is eggyütérzően bőghessek. Sokat segítene.

2015. szept. 1. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyanom nincs, ami után nem voltak nehézségek. Olyan van viszont ami után boldog vagyok - évek óta és örökké.
2015. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem :D

Az exeim (3) közül kettővel én szakítottam , ennek megvolt az oka.

A 3. közös megbeszélés után (mivel ő messzire költözött) lett vége.

Nem igazán volt sírás vagy ilyesmi, talán az egyik exem akit én dobtam, ő valószínűleg sírt miattam sokáig (vagy egy ideig) mert akkor is sírt amikor a nagy beszélgetés volt..


Mostmár 2hónapja együtt vagyok a párommal és nagyon boldogok vagyunk együtt.

Remélem rád is rád talál hamarosan a szerelem.


20/mf

2015. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sose volt párom, pedig évek óta megfeszített erővel keresek egy aktív fiút.
2015. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mekkora már, hogy melegként ha párt keresel általában figyelembe veszi az ember hogy ha ő (aktív /passzív) akkor milyet keres... Mikor ez alapból megfelezi az esélyesek számát az Ígyis nehéz meleg társkeresésben.. úgy lenne jó, ha nem ezzel kezdene az ember... Mi a párommal szerencsések vagyunk, mikor megismerkedtünk nem is foglalkoztunk ezzel majd asszem talán 2-3héttel később mikor már alakultak a dolgok szóba jött ez is és mindketten unik vagyunk. :D nem ide tartozik de a 3.válasz miatt ez így kijött belőlem.amúgy a 2-es vagyok 20/f
2015. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj. nekem volt olyan első tali, amin smároltunk, megbeszéltük másnap tali. Napokig hívtam, SMS-ztem mire egyszer felvette és azt mondta mégse akarja, mert szerinte nem lenne jó nekem. VICC!
2015. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) minden válasz válasz :D mindenből tanul az ember :) imádom, amikor csöndben hallgathatok valakit valamiről beszélni, mindegy mi az :) jó hallgatóság vagyok, amit nem tudtam azt megjegyzem, bár nem minden témából :D de kitudja, sokakat zavarja, hogy nem beszélek pedig gondoltamon annyi van, hogy egy könyvet írhatnék belőle :D mindenről, amúgy nem baj 2-es válaszoló hogy több jön mint amennyit akartál írni :D annál jobb :) engem nem zavar sőt szívesen olvasok mindent :) még a rosz véleményeket is.
2015. szept. 1. 20:29
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom #5-ös :( tisztában vagyok ezzel is, fel vagyok egy picit készülve rá, már most amikor nem is tudom mi az a szerelem :D szeretni tudok bárkit mint testvár barát pedig sehogy sem tartoznak hozzám :) ilyen vagyok, szomorkodom ha valaki rossz kedvű :'( és addig nem leszek boldog amíg más a másik sem lesz az :) túl közvetlen vagyok és mindenkiben megbíznék :/ egyszer ez okozza a vesztem :( igyekszem kivétel lenni :) egy nagyon jó ember.
2015. szept. 1. 20:34
 8/21 A kérdező kommentje:
ajj de zavarnak a helyesírási hibáim -.-"
2015. szept. 1. 20:35
 9/21 A kérdező kommentje:
most nézem fogalmazni sem tudok :'( elbújok szégyenembe
2015. szept. 1. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
milyen kedves érzéki lélek veszett el benned kedves kérdező :)
2015. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!