Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon biszexuális a szerelmem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon biszexuális a szerelmem?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, aminek pár éve szakítás lett a vége.

De azóta sem tudtunk túllépni egymáson, viszont távolság miatt s mivel nekem azóta kapcsolatom lett, nem találkoztunk azóta, mivel kapcsolatom miatt nem akartam. De a kapcsolatom ideje nem működik s időközben rájöttem, hogy még mindig őt szeretem és elmondása szerint benne még mindig él az egész és rám vár, nem talált olyan lányt mint én. Évek óta nem volt egyáltalán senkije, csupán egy röpke egy hetes kapcsolata.


Viszont az évek alatt rengeteg jel utalt arra, h netán biszexuális. Ha rákérdezek nemet mond, tagad, és felháborodik. Viszont iszonyú sokat viccelődött, viccelődik ez ügyben és nagyon érdekli a téma, utána olvas, filmet néz, tehát alapot ad, h kérdezzek, sok a más szexuális identitású ismerőse, barátja. Volt nem egy jel, sms egy srácnak, amit direkt úgy írt, hogy lássam...Bizonytalankodások. "B..i leszek" utalások, ha velem sem sikerül. Egy barátjával és annak anyukájával él jelenleg, akivel szintén sok gyanús jel volt. A sráccal volt egy komoly vitánk, mikor az utalgatott is arra hogy több van köztük. Idézem: "Nem is a barátja vagyok". stb.

Abszurd az egész.

Nyitott vok, nem utálkozó, szépen kérdeztem többször s van h viccesen. Ő tagad, azt mondja nem az és h megvár, tervezzünk együtt jövőt..

Fogalmam sincs mit tegyek. Szeretem és tovább lépnék vele ezúttal komolyan, de frusztrál, vajon biszex-e és elég baj ha már ezen kell gondolkodnom...bizalom, kétségek, jelek stb. Nem tudom, hogy birkóznék meg vele, ha kiderülne, ha elmondaná hogy az...abból a szempontból főként, hogy félnék a jövőtől, h vajon nem-e tör rá ez a kielégítetlen vágy évek után, mikor család, gyerek van már esetleg stb...?

Egyébként férfias, maszkulin,sok feminim vonással...

Mondták is már rá páran, de nekem meg sem fordult a fejemben, egészen az utalásokig és a jelenlegi lakótársáig és annak viselkedéséig.

Azért ebbe a témakörbe írtam, mert felnőtt, komoly véleményeket várok, nem gyerekeskedést és személyeskedést.

Mindennek 6 és fél éve. Midketten 20 fölött, közelebb a 30-hoz.

Mi jön le ebből a történetből?



2017. máj. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
2017. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges a leírás alapján.
2017. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy röviden szólva nem zavarna, hogyha az. Nem tehet arról senki, hogy hogyan érez. Az számít, h ki milyen ember és mit cselekszik. Nem vagyok korlátolt ember, alapjáraton nyitott vok. Egy hetero pl. ugyanúgy megcsalhatja az embert és undorítóan viselkedhet. Az az igazán undorító és elítélendő, ha valaki állandóan cserélgeti a partnereit, vagy megalázza, megcsalja a társát, elárulja. Szóval nem ezen múlik a boldogság hogy valakiben van plusz hajlam vagy nincs. Egyetlen félelmem, hogy ha engedem h komolyra forduljon és idővel, pár év múlva rátörne, hogy nőként nem vagyok elég és pasi kell neki, h kielégítse ezt a vágyát, akkor mondjuk a gyerekem milyen példát lát. Mert ezt nem akarom.

Mert azt az egyet tudom, hogy ha egyszer gyerekem lesz, egészséges családot szeretnék biztosítani, az egészséges lelki fejlődés szempontjából.

Igaz,kicsit előre szaladtam. De mindennel számolni kell. Ez nem egy olyan kérdés, hogy mit vacsorázzunk ma este lazacot vagy garnélát. Nem lehet felelőtlenül. Ezért lennék kiváncsi pár véleményre. Várom a kommenteket, minden véleményre nyitott vagyok.

2017. máj. 20. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nem az a fő problémád, hogy biszex, vagy nem, hanem az, hogy mennyire lenne hűséges, ha komolyra fordulna a kapcsolatotok. Ez a kérdés egy tisztán hetero kapcsolatban is felmerül. A legjobb az lenne, ha beszélgetésetek során nem a szexuális beállítottsága kerülne a középpontba, hanem az, hogy miként viszonyul a családhoz, mi a véleménye a hűségről. Próbálj meg az emberre koncentrálni, és ne a szexre!
2017. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, igen van benne valami. Az utolsó mondatod nagyon igaz, h az embert nézzem. Erre törekszem.

De legfőképp az foglalkoztat,hogy egy olyasvalaki, aki esetleg plusz kisebb nagyobb mértékben a saját neméhez is vonzódik, az nagyobb valószinűséggel csalhat meg,vagy rájön mikor a család s egyéb iránti vágyait "úgymond kiélte", rájöhet h kevés neki a kapcsolat, mert rátör a másik vágy...

Ti mit tennétek, ha kiderülne h barátotok, barátnőtök biszex?

2017. máj. 21. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, # 2 vagyok. Nem akarlak elszomorítani, de a biszexek és a melegek nagy része, de főként a családos biszexek nagy része a lehető legtitkosabban szexel pasikkal, én is sok ilyen pasival voltam. Általában 1-2 szexre kell nekik egy partner, mert nagyon félnek a lebukástól. Szóval ha meg is csalna, valószínűleg nem vennél észre belőle semmit, a gyerek meg végképp nem, mert nem is sejtené szerintem. Rengeteg ember rendelkezik ilyen hajlamokkal, több, mint gondolnád. Tényleg azt kellene eldöntened, hogy mennyire hűséges típus. Bár nem tudom mennyire lenne veled őszinte ilyen téren, ha még azt sem hajlandó bevallani, hogy biszexuális, de ennek ellenére állítása szerint komolyak a szándékai.. De lehet, hogy tényleg félreismerted és egy érzékenyebb lelkű különlegesebb személyiségű hetero fiúról van szó..
2017. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-s vagyok. A megcsalásra való hajlam nem szexuális beállítottság függő. Ezt biszex pasiként írom Neked. Van feleségem, gyerekeim, sőt, unokáim is. Ez utóbbi nem előny ezen az oldalon a korom miatt, de nem zavar. Az igaz, hogy a második feleségemmel vagyok együtt, de soha nem jutott eszembe kalandozni, se jobbra, se balra. Nem azért váltunk el az első feleségemmel egymástól, mert én becsajoztam, vagy bepasiztam. Ő teljesen hetero, bár elfogadja a másságot, de bepasizott. Sőt, szerelmes lett a másikba.

Hosszú beszélgetést kell még folytatnod a barátoddal, hogy legalább 90 %-ig biztos lehess a hozzád való érzéseiben. Azért nem írok 100%-t, mert ennyi rizikó a full hetero kapcsolatban is van. Ha úgy érzed, hogy megvan a 90%, akkor nyugodtan kösd össze az életedet a barátoddal, és alakítsatok családot. Ha valóban szeret, nem fog a pasik, vagy csajok után rohangászni némi plusz szexuális kalandért.

2017. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a kérdés az ,hogy el tudnád -e fogadni, hogy biszex. Hogy néha Apa elmegy 1-1 estére otthonról, és a gyerekek nyilván ebből nem látnak semmit, te viszont tudod, hogy hol van. Az tény ,hogy a biszex embernek hosszú távon kell a saját neme is, nem csak a másik, különben igazán sosem lesz kielégülve. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor ne tervezz vele. Ha el tudod fogadni, akkor szerintem tervezhetsz, mert attól még ,hogy biszex, lehet jó apa, és szerető férj.
2017. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló. Nagyon köszönöm, hogy ezt megosztottad velem. Elgondolkodtató. S ami az én helyzetemet illeti, valahol megnyugtató, megerősítő volt olvasni, hogy valóban emberi hozzáálláson múlik az egész...Talán mégsem nagyobb az esély a félrelépésre a másik nemtől való kielégületlen vágyak miatt...Hisz valóban nem szexuális gépek vagyunk, hogy muszáj megtenni.. Hanem érző emberek. Azon múlik, hogy ki milyen ember, milyen jellem és ezen felül mekkora az összekötő erő.

Valóban még sok és hosszú személyes beszélgetés vár ránk, hiszen egy ideje nem tudtunk találkozni. Hiába a sok éves kötődés, a fenntartott kapcsolat és a régi kapcsolatunk, ha ezeket s minden mást nem tudunk részeletesen megbeszélni, őszintén feltárni és mindenekelőtt bizalmat építeni. Örülni fogok, ha abban az esetben, ha esetleg egymás mellett kötünk ki, ha egy olyan hozzállású emberként gondolkodna a kapcsolatunkban végig,mint Te.

2017. máj. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!