Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, próbálkozhatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, próbálkozhatok egy szimpla buliban lányokkal ismerkedni? Vagy nem lenne túl jó fogadtatása?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam ki azonos neművel, de egy buliban némi itallal megsegítve talán menne. Érdekel már egy ideje a dolog. Nektek tapasztalat?

22l



2019. jan. 6. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kifejezetten lgbtq buli, akkor nem merek. Félek, hogy bunkón utasítanának vissza:( De persze ott is lehet szerencsém, meg ha nagyon egyértelmű valakiről, hogy a nőket szereti, akkor megpróbálnám. De ez csak az én hülyeségem, simán próbáld meg, ha szeretnéd:) Vagy menj el egy kifejezetten leszbikus bulira.
2019. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Buliban a legkönyebb, ha ügyes vagy,de ja, ha kifejezetten meleg buliba mész könnyebb. Pesten vannak ilyenek.
2019. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most szombaton (jan. 12-én) lesz Ösztrosokk és WoW is, ezek kifejezetten leszbikusoknak, biszexeknek szervezett bulik. Szerintem ott jó eséllyel próbálkozhatsz. :)


23/L

2019. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!