Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus után hiányérzésetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után hiányérzésetek van vagy kellemes kielégülést éreztek?

Figyelt kérdés
Nekem van valamiféle csúcspont, ami után rosszul vagyok és majdnem elájulok, olyan gyenge, mindig akkor üt be, amikor majdnem felrobbanok a gyönyörtől, helyette hirtelen rosszul leszek. Állítólag ez nálam orgazmus lehet, de akkor miért érzem magam utána annyira kielégületlennek? Ha közelébe se jutok ennek a csúcsnak, akkor egy idő után teljesen kielégülök a szextől mint folyamattól. Másnak az orgazmus szintén ekkora zuhanás? Vagy ez mégse orgazmus? Főleg nők tapasztalata érdekelne, mivel nő vagyok.

2023. júl. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Maszturbálás után van hiányérzés,szégyenérzés, mert hiányzik a partner.
2023. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt megértem, nálam is így van. De partnerrel?
2023. júl. 3. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmust nem lehet összetéveszteni, azt tudod, hogy az volt-e. A Neked ez nem az, valami a fejedben meggátolja, hogy eljuss a csúcsra.
2023. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Kielégülést érzek, és végtelen nyugalmat.
2023. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Kellemes kielégülés, hiszem csak számomra vonzó partnerrel szexelek.


N

2023. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vonzó partnerrel, eszméletlen jó szex közben szoktam ezt érezni.

Van a másik fajta hiányérzet, amikor úgy fekszem le valakivel, hogy másba vagyok szerelmes, de ez nem az. Ez csak akkor van, ha a gyönyör legnagyobb fokára jutok, arra meg csak óriási vonzalommal tudok eljutni. Ilyenkor azt érzem, egy lépés az orgazmus, ehelyett hirtelen vége.

2023. júl. 3. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Post-coital dysphoria (PCD) — also known as postcoital tristesse (PCT) — is a condition that can cause feelings of sadness, agitation, and crying after intercourse. It can also cause feelings of anxiety. PCD can last anywhere from 5 minutes to 2 hours, and it can happen with or without orgasm.
2023. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a többedik orgazmus után szokott olyan lenni, hogy majdnem elájulok. De utána kielégülést érzek és nyugalmat. Mondjuk nekem ehhez az is kell, hogy a párom belém élvezzen, anélkül van hiányérzetem.
2023. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!