Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik erekció esetén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik erekció esetén?

Figyelt kérdés

Talán ide illik leginkább a kérdésem, bár mégsem szexualitás.

Sokszor fordul meg a fejemben, hogy jó lenne eljárni masszázsra.

És sokazor az az aggály merül fel, hogy mi van, ha egy teljes testes masszázs során a szervezetem azt érzi, hogy generálni kéne egy erekciót?


Lehet, hogy poénosnak tűnik a kérdés, de nem annak szánom. Valós félelem, hogy erekcióm támad masszázs közben. Kb. biztos vagyok benne, hogy ez a félelem nem csak engem érint.


Hogyan kezelik ezt a masszőrök? Kiküldhetnek emiatt, ha amúgy egy pillanatig sem traktálom őket?

Milyen taktikák vannak ilyen esetben erekció ellen?


(Bi vagyok, úgyhogy nem játszik az, hogy válasszam a másik nemet, plussz masszőrt nehezen lehet külső alapján választani úgy, hogy biztos ne legyen baki… (+ a kulcsszavak a kereshetőség eredményei))



ápr. 10. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kiküldeni, ha profi a masszőr. Nekem is állt már fel, természetes reakció az érintés következtében. Nekem a bőr is hátracsúszott a makkomon, mégsem szólt semmit a masszőr, elintézte egy mosollyal, hogy teljesen Ok, nem aggódni, meg szégyenkezni.
ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én is ezért nem megyek masszázsra mert nálam tuti elindulna a foylamat. Én is ettől tartok,hogy a masszőr nem feltétlenül olyan jól reagálja le.
ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy ha te magad normálisan kezeled a helyzetet és nem kezdesz el ajánlatokat tenni a masszőrnek meg célozni erre-arra akkor nem lesz probléma. Ha normális és kultúrált masszázsra/gyógymasszásra mész akkor nem okoz ez problémát, a masszőrök amúgy is gyakran találkoznak vele. Sajnos, a férfiak nem tudják tudatosan kontrollálni az erekciót, néha teljesen random időpontokban is feláll, néha pont olyankor amikor nagyon nem kéne. Akkor is ha épp az illető nagyon nem akarja. Ez szimplán biológia, és nem lehet kontrollálni, ezt pedig a masszőrök is megértik.

Másik részről nem hiszem hogy egyáltalán érdekelné őket, ha valaki huzamosabb ideig van olyan szakmában ahol gyakran lát különféle embereket meztelenül/félmeztelenül akkor "érdektelenné" válik számára az egész és kicsit "tárgyiasítja" az embereket. Ugyanúgy ahogy mondjuk egy egészségügyi dolgozó pont ugyanazt fogja érezni egy pénisz látványánál mintha egy felkart bámulna. Testrész mindkettő, nincs közte különbség.

Ha fel is állna tegyük fel és észreveszi nem hiszem hogy szóvá tenné vagy egyebek, tudja ő is hogy milyen kellemetlen amikor az akaratod ellenére, rossz időpontban lesz erekciód.

ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!