Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nyitottak lennének egy kapcsolatra egy pre-op transzlánnyal, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én transz lány vagyok és ezen elég sokszor elgondolkodtam:


Zavarná-e olyan férfiakat, akik nyitottak lennének egy kapcsolatra egy pre-op transzlánnyal, hogy a transz lány magas és nagyon sovány? Továbbá a nemiszerve kicsi és már nem funkcionális az ösztrogén és az anti-androgén tabletták miatt.


ápr. 27. 09:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Tudomány? Na mutassál nekem bizonyítékot. Elég sok heteró van, aki bukik a transzokra, hidd el.


Amúgy az hogy összevered a transz neműeket a transzvesztitákkal szemlélteti azt, hogy mennyire fogalmad nincs az egész dologról. Te is csak egy okoskodó heteró k*csög vagy mint a többi.


De drágaságom, rossz hírem van. Amikor megdöglünk, ugyanott fogunk kikötni. Egy sírban kukac kaja ként vagy urnában. A halált nem fogja érdekelni a kiváltságod, ami szerinted a heteróknak jár.


Viszlát r*hadék.

ápr. 27. 13:16
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

A mondat helyesen "elég sok magát heterónak gondoló biszex van aki a transzoka is gerjed".

S bocs, de még kicsit gyakorolnod kellene az indulatkezelést, mert látom ezen a fronton nem jeleskedsz annyira.

ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozom veled. Biztosan azért mondasz ilyeneket, mert volt, hogy egy lány bejött neked és aztán kiderült róla, hogy transz és most össze vagy zavarodva.


Van sok heteró, aki együtt lenne egy transz lánnyal több okból.


De nem vitatkozom, mert nagyon ilyen okoskodó vagy mint a többi k*csög heteró.


De ha igazad is lenne akkor ezt mondanám: Örülök annak, hogy inkább biszexek buknak rám, akik bátrabban felvállalják azt akik, mint hogy gyáva heterók közelítsenek meg, akik képletesen fogalmazva, azt sem tudják, hogyan nyalják ki az elvárásoknak a seggét.

ápr. 27. 13:50
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
Ne a heteró kategóriába írd ezt ki!
ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem a heteroba írta
ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

13


"Van sok heteró, aki együtt lenne egy transz lánnyal több okból."


Az a férfi, aki transz nővel jönne össze, nem heteró.


De lécci ne kapj dührohamot.

ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ha te tudnád kedves 16...


Mindegy, én nem győzködlek titeket tovább. Csak meg vagytok félemlítve a transz lányoktól, abban az értelemben, hogy lányosak már pár év után a terápián és igen is felkelthetik heteró férfiak figyelmét, stb.


De csak legyél ilyen bizonytalan.


Rohadtul nem érdekel mit írkálsz.

ápr. 27. 15:09
 18/34 anonim ***** válasza:

17


Nem vagyok bizonytalan. 😃


Csak egy tényt írtam le.


Ha meg nem érdekel, amit írok, elegánsan hagyd figyelmen kívül.

ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Tény? Nem tudtam, hogy te valaki vagy, hogy meghatározd mi a tény 18.


A tény az,hogy igen is vannak heteró férfiak, akik vonzódnak a transzokhoz. Tudom, hogy ez nektek, a bunkó fajtáknak, sérti az egótokat és próbáljátok a heteroszexualitást gatekeep-elni.

ápr. 27. 15:30
 20/34 anonim ***** válasza:
Noryna Diamond, te vagy a kérdező?
ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!