Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni hüvelyben?

Figyelt kérdés
Egy 21edik éves srác vagyok.Kb.2hónapja lett egy új barátnőm,(22edik éves)akit Nagyon Szeretek!De sajnos fellépett egy hatalmas probléma,ami hozzá kell tennem,az összes barátnőmnél fellépett.Nálam a fordítottja,mint az átlagos pasik többségében.A mérettel,és vastagsággal nincs gond.Merevségével sem,sőtt barátnőmnek lehet túl vastag,és hosszú is,mivel nagyon óvatosan kell belé hatolnom,mert fájna neki.Őneki a benedvesedésével sincsen baj.Hanem ott a probléma,hogy míg barátnőm hüvelyen keresztül elmegy vagy négyszer kb 1,5-2órahosszán keresztül szünet nélkül,én egyszer sem tudok elmenni ennyi idő alatt.Egyetlen egyszer mentem el hüvelyben az előző barátnőmnél,Durex Tingle mentolos"bizsergetős" óvszerrel kb.1óra alatt.Akkor is ő kétszer ment el,míg nekem egyszer jó lett.Volt úgy,hogy óvszer nélkül 3órahossza alatt sem sikerült nekem elmenni.Ez jó kérdés mitől van,és engem bánt a dolog,mert a mostani barátnőm azt hiszi,hogy ő csinál valamit rosszul.Pedig szeretnék elmenni,de nem tudok.Mi lehet nálam a probléma,hogy hüvelyben nem tudok elmenni?Milyen lehetőségek vannak?Kérlek benneteket segítsetek.Köszi
2008. febr. 20. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen vannak ilyen gonddal, inkább a fordítottja áll fenn.-)

Első kérdésem, hogy amúgy hamar elmész-e? Ha maszturbálsz, meddig tart? Mert ha akkor elmész, akkor lelki okai lehetnek a dolognak. Ha a masztial is "gond " van, akkor lehet valami biológiai rendellenesség is. Ártani nem fog, ha kivizsgáltatod magad egy urológussal.

A másik, hogy nagyon akarod. Ha nagyon akarod, akkor belül gátak kelekteznek benned, és annál inkább nem fog menni. Prbóálj lazulni, és nem az orgazmsura gondolni.Ami még segíthet, hogy szex közben ingereld magad kézzel, pl kicsit hagyjátok abba a közösülést, ingereld száddal parnered, közben a kezeddel magad. Ez segíthet, és akkor hatolj be, ha már nagyon közel vagy az orgazmushoz. Türelem kell, és lazíts!!

És batánődet nyugtasd meg, hogy nem az ő hibája, de nem is a tied!! Keressetek közös megoldást. Segítsen ő is neked a kezével.-)

2008. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy esetleg maszturbálás során elmégy-e. De valóban az nagyon jó megoldás, hogyha a barátnőd segít, mind kézzel, mind szájjal, és aztán a gyakorlattól hátha hüvelyben is sikerül elmenned. Lehet ennek a problémának a hátterében lelki, vagy akár fizikai probléma is. De ha egyébként közösülés nélkül képes vagy elmenni, akkora problémád fizikai mivoltát kizárnám. Akkor tudat alla, valamiéle félsz van benned, vagy igazából nem is tudom. érdemes lenne szakembert felkeresni, vagy megbízható embernek beszélni erről.
2008. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

most vicceltek???

sok pasi bármit megadna, és "kínozza magát", gyakorol azért hogy hosszú idejig bírja...

szerintem ez nem egy rossz tulajdonság egyáltalán!!!


amíg mind a ketten élvezitek a dolgot, addig szerintem nincs baj...

a csajszi pedig legyen nagyon nagyon boldog, hogy hosszú szerelmes órákat töltötök együtt, és nem 5 percet.

Ha képes több orgazmusra is közben, akkor pedig végképp nincs oka szomorkodni.:-)

2008. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Először is,köszönöm a válaszaitokat,nem gondoltam volna,hogy ilyen gyorsan kapok választ.Szóval:Ha maszturbálok,az is kb.5-10perc.Én akkor is meg vagyok ijedve,mert félek hogy emiatt elveszítem a b.nőmet.Nem görcsösen szeretnék elmenni.Csak meg szerettem volna nyugtatni b.nőmet,hogy ki tud ő is elégíteni.Eddig én még egyszer sem tudtam 6-7 alkalomból elmenni.Nem csoda,ha bántja szegényt.De az a lényege,hogy engem nem bánt,mert nekem már maga a kielégülés,ha neki jó lesz.Engem nem zavar,ha nem megyek el,vagyis úgymond cserben hagy.Valamint a gond az,hogy maszturbált ő nekem,de akkor sem mentem el.Vagyis úgy csináltuk,hogy neki jó volt 4X,aztán próbálta meg kézzel nekem,kb.20percig,és még akkor sem tudtam elmenni.Ez fontos!Nem vagyok szégyenlős őelőtte!És mindig megvan a kellő idejű előjáték!Sőt őtölle olyasmiket is megkaptam,amit mástól nem.Nem akarok kivizsgálásra menni.Viszont lelki okot nem zárok ki,mert az előző b.nőmnek 2007.08.07-én vonat balesete lett,kiesett a vonatból 100km/h feletti sebességnél,majdnem meghalt.Akkor még nagyon szerettem,csak megtudtam,hogy végig megcsalt a baleset előtt,így megvártam míg felépül,és otthagytam,mert minden szeretetet kiölt belőlem az,hogy megcsalt végig.Ezt azért írtam le,mert akkor hatalmas lelki sérülést kaptam a balesetkor,és aznap tudtam meg,hogy csak kihasznált végig,miközben én hótra belé voltam zúgva.Ez azért jól összejött akkor.De én úgy érzem,hogy kihevertem,mert nem szokott az eszembe jutni sosem,csak is mindíg a mostani b.nőmre gondolok,és semmi másra!Vélemény?Még valami lehetőség?
2008. febr. 20. 22:43
 5/20 anonim válasza:
100%
Szerintem lelki probléma! Tulságosan koncentrélsz! Lazulj el és érezd a gyönyört a barátnődet, a vágyat, Hadd, hogy ki kapcsoljon az agyad és hason az adrenalin! Mielőtt az aktus el kezdődne, tán egy fél napig is kötöszködjetek egymással erotikusan! Mondjad barátnődnek, öltözzön fel úgy ahogy te meg kívánod őt és ne engedjen a csábításodnak egy fél napig vagy órákig! Legyen egy kicsit elérhetetlen! Majd teperjen le téged! Meg lásd meg lesz a hatása! Napközben simogatás egy kicsi egymás testén, érintés, kóstolás, stb... DE AZ ORGAZMUS TABU!!! Majd ha nem bírjátok már tovább!!! 1. Próbát meg ér!!!!!!!!!!!!! Nekem nagyon be jön és a csajoknak is izgibb!
2008. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem az az érzésem, hogy te most is arra fókuszálsz,hogy neki sem leszel elég jó és ő is meg fog csalni?

Nekem az leírtak alapján úgy tűnik valamiféle teljesítmény kényszered van.Próbáld meg csak szimplán élvezni a dolgot és ne arra koncentrálj hogy elmenj...Valószínűsítem, hogy nem az előző barátnődnél kell keresni a hibát, hanem sokkal korábban.Szerintem ez lelki eredetű.Én a te helyedben elgondolkodnék mi lehet az oka.Esetleg az első élmény stb..segíthet egy pszichológus is.Ez nem ciki.nyugodtan keress fel egyet, de lehet az is elég ha valakivel, akiben megbízol, beszélgetsz egy kicsit arról, hogy mi lehet az ok.

2008. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ti már szinte fejből kitaláljátok mik történtek velem.Nem semmi,jól tapasztaltak vagytok.Nekem még csak 3b.nőm volt.Az első 2006.12.akárhanyadikán télen,és mindössze 2hónapig tartott,mert elhagyott.Ővele nem volt szex.Aztán jött az előző barátnőm 2007.05.akárhanyadikán nyáron.Őnálla vesztettem el a szüzességemet.Én 19évesen vesztettem el a szüzességemet 2007.06.valahanyadikán.És nekem még nem volt valami sok lehetőségem szeretkezni.Kb.10-20alkalom.Amikor elvesztettem a szüzességem,elég kellemetlen élmény ért,méghozzá az,hogy az előző b.nőm nem igazán szerette a vizet.Persze én ezt csak akkor tudtam meg,amikor lefeküdtem vele méghozzá határban,és nem ágyban.Elég extrém helynek tűnt ott elveszíteni,de hatalmas kellemetlenség ért akkor.Szerintem sejthetitek mi volt az.De máskor sosem volt ezzel probléma,csak szerintem váratlanul érte az alkalom,és nem tudott felkészülni tisztaságilag.Tehát máskor ezzel nem volt probléma!Őtölle soha nem kaptam meg azt,hogy végigcsókolja a testemet,vagy bármiféle gyengédséget,előjátékot sem kaptam.csak csók volt,és annyi,hogy miközben én csókoltam a testét,a száját ő fogta a ...-am és maszturbált nekem kézzel.Nekem ez volt Mindig az előjátékom. :-( De szerettem,és nem érdekelt ez sem.A mostani b.nőmnél minden a legnagyobb rendben!Mindent megkapok tőle mint szerelemben,érzelmileg,mint a szexben!Vele minden tökéletes,és mindketten szeretjük egymást!Most ilyenkor mi a teendő?Tudjátok azt,hogy a mostani b.nőm előtt csak egy nővel voltam szexuális kapcsolatban,de őtölle nem kaptam meg,amit szerettem volna.Mostani b.nőmtől megkapok minden gyengédséget,vagy vadságot,ha azt kérem tőle,egyszóval tényleg minden rendben köztünk.Amikor Szolnokon taliztunk a mostani b.nőmmel a Plázában,akkor kb 6-7órahosszát töltöttünk el ott,mert akkoriban még csak ott talizgattunk.Volt egyszer egy eset kb 3héttel ezelőtt,hogy csókolóztunk rengetegszer,aztán én egyre hosszabban kezdtem el smacizni vele,és azt vettem észre magamon,hogy úgy elkapnám ott mindenki előtt is akár,hogy csak na.Csak simán csókokkal,és a hátamnak a simogatásával úgy felhúzott,hogy minden bajom volt.Lehet az a baj különben,hogy nem húz fel eléggé.Én még tapasztalatlan vagyok abban,hogy hol simogasson,hol csókolgasson,hogy fel tudjon húzni.Hogyan tud még felhúzni anélkül,hogy mondjuk a ...-at izgatná?Mit tegyen velem,hogy kellő izgalomba jöjjek?Egynek jó az,hogy játszunk egymással sokáig,és amikor már nem bírjuk tovább,akkor kezdjünk bele.Még valami lehetőség?
2008. febr. 21. 18:24
 8/20 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem egy fontos dolgot.Szóval én Megbízok a mostani b.nőmben 100%-ig!Nem félek attól,hogy megcsal!Féltékeny vagyok,de nem félek ettől,mert még azért annyit nem csalódtam,és tudom azt hogy Szeret engem!Inkább attól félek,hogy baj lesz abból,hogy nem tud kielégíteni.Ettől félek,de akkor sem állok görcsösen a szeretkezéshez!
2008. febr. 21. 18:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tippe adnék, hogy hogy csinálja a barátnőd. Az én párom nagyon szereti. Szóval a hüvely izmaimat összeszorítom és elernyesztem szép ritmikusan miközben ő a hüvelyemben van, én ez nagyon élvezem így tudok hüvelyi orgazmust is elérni és álítólag őt is nagyon ingerli mikor rászorul a hüvelyem. Persze közbe mozogjatok. Remélem segít.
2008. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt is megfogjuk próbálni,de ő tudni fogja hogyan kell összeszorítania a hüvelyét? :-) Vagy neki is úgy kell csinálni,mint a pasiknak?Köszönöm a segítséget! :-) Remélem beválik! :-)
2008. febr. 21. 22:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!