Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni hüvelyben?

Figyelt kérdés
Egy 21edik éves srác vagyok.Kb.2hónapja lett egy új barátnőm,(22edik éves)akit Nagyon Szeretek!De sajnos fellépett egy hatalmas probléma,ami hozzá kell tennem,az összes barátnőmnél fellépett.Nálam a fordítottja,mint az átlagos pasik többségében.A mérettel,és vastagsággal nincs gond.Merevségével sem,sőtt barátnőmnek lehet túl vastag,és hosszú is,mivel nagyon óvatosan kell belé hatolnom,mert fájna neki.Őneki a benedvesedésével sincsen baj.Hanem ott a probléma,hogy míg barátnőm hüvelyen keresztül elmegy vagy négyszer kb 1,5-2órahosszán keresztül szünet nélkül,én egyszer sem tudok elmenni ennyi idő alatt.Egyetlen egyszer mentem el hüvelyben az előző barátnőmnél,Durex Tingle mentolos"bizsergetős" óvszerrel kb.1óra alatt.Akkor is ő kétszer ment el,míg nekem egyszer jó lett.Volt úgy,hogy óvszer nélkül 3órahossza alatt sem sikerült nekem elmenni.Ez jó kérdés mitől van,és engem bánt a dolog,mert a mostani barátnőm azt hiszi,hogy ő csinál valamit rosszul.Pedig szeretnék elmenni,de nem tudok.Mi lehet nálam a probléma,hogy hüvelyben nem tudok elmenni?Milyen lehetőségek vannak?Kérlek benneteket segítsetek.Köszi
2008. febr. 20. 18:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!BAJ VAN!Még is rosszul sült el a dolog! :-( Nem próbáltuk még amiket írtatok,mert most nem lehetett,mert megjött neki,de kézzel,meg szájjal is próbálta,hogy jó legyen nekem,de egyszerűen nem tudok elmenni! :-( Miért vagyok ennyire béna? Nem akarom elhinni,hogy nem megy!Most eléggé beittunk,így mindketten sokkal felszabadultak voltunk,és akkorsem bírtam elmenni!Most a hellyel van a probléma vagy mi?Mert eddig csak őnálluk próbáltuk meg.Kipróbáltam azt,hogy ő nem volt bent a szobában,és magamnak maszturbáltam.Egyszerűen alig tudtam elmenni.Sokkal tovább tartott,mint máskor.kb.10-12percig,és sietve.Na akkor mi a probléma velem?Olyan nyugodt vagyok náluk,mintha otthon lennék,de náluk akkor is sokkal nehezebben tudok maszturbálással elmenni.Én nem értem magam!Azért sült el rosszul ez a próbálkozás,mert be voltunk csípve rendesen,és Barbara olyankor türelmetlen,és olyanokat mond,amiket nem gondol komolyan.pl,hogy elfogom hagyni,megfogom csalni,mert képtelen kielégíteni stb.De ezt józanul nem mondta volna,mert megbeszéltük,hogy türelem,és gyakorlat teszi a mestert.Reggel,mikor már kijózanodtunk,belegondolt,amiket este mondott becsípve,és mondta,hogy nem úgy gondolta,az alkohol hozta ki belőle.Kérlek benneteket segítsetek,mert félek attól,hogy előbb-utóbb elfogy a türelme!
2008. febr. 25. 10:35
 12/20 A kérdező kommentje:
Senki nem tud több lehetőséget,ami 100%ra bejönne? :-(
2008. febr. 28. 23:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia végig olvastam, nálunk pont elenkezőleg van a probléma párom egymás után kétszer nem tud elmenni őt is idegesíti nagyon hogy miért. Lehet hogy Te így tudatosan nem görcsölsz hogy elmenj, de a tudat alattid igen, ezért lehet a párodnak többet kéne kicsit "kényeztetni" pl lágyékodnál csókolgatni harapdálni, szájjal kielégíteni stb. Az igaz hogy minnél jobban huzzátok a dolgot tehát mondjuk ha egész nap együtt vagytok akkor valahogy estig hagyátok a vágyakat csak, csók harapdálás kis nyalogatás de inkább a barátnőd próbálkozzon ezekekl te is izgathatod nyugottan. Este barátnőd próbáljon egy szexi fehérneműben elcsábítani sok sikert kívánok
2008. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelyét minden nő össze tudja szorítani. :)
2008. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hello!Köszi a segítséget.Na szóval.Sikerült nekem is az,hogy elmenjek! :-) Nagyon bevoltam állva,és valahogy most sokkal keményebb volt az álaga a szerszámomnak,nem úgy mint az összes próbálkozás során.És sikerült is elmennem,sőtt túlságosan hamar is,kb hüvelybe jutás után 1,5-2,5percre rá.Ez most nagyon hamar volt,de az a lényeg,hogy végre elősször sikerült!!!De valahogy azt érzem,hogy azért nem ment nekem,hogy elmennyek,mert nem volt eléggé kemény!!!!Ha feláll,és aztán nem koncentrálok,hogy úgy is maradjon,nem ingerlem egyfolytában úgy,hogy őrajta fekszem,vagy ő fekszik rajtam,és jó erősen odanyomom a szeméremdombommal eggyütt a testéhez.Na így marad meg az állapota jó keménynek.Nos szóval akkor most ehhez mit szóltok?Vegyek viagrát vagy mi?hogy nézne már az ki?biztos hogy nem akarok ilyen fiatalon ilyen gyógyszerre szorulni!És csinálta szájjal,harapott,puszilgatott az ágyékomnál is ,és akármennyire vadul kezdi csinálni kézzel,szájjal nekem,akkorsem tudok elmenni.de miért nem?pedig nagyon jól csinálja,és hogy közbenén is csináltam neki szájjal,kézzel,így eléggé be is durvult,amit szeretek benne!de akkoris akarok egy végleges megoldást,hogy akárhányszor belekezdünk a szeretkezésbe,minden eggyes alkalommal jó legyen nekemis,és ne az legyen,hogy koncentrálnom kelljen,hogy állva maradjon,hanem élvezzem b.nőm minden gyengéd,szenvedélyes érintését.Ha nem figyelek oda,hogy állva maradjon,akkor lekonyul!!!De miért?Segítsen valaki.Köszönöm
2008. márc. 3. 20:26
 16/20 A kérdező kommentje:
Valamint,amit még elfelejtettem megírni,kívánom a barátnőmet!Nagyon fel tud húzni,és mindennel megvagyok elégedve,amit és ahogyan csinál!De akkor miért van merevedési zavarom?Merevedési zavarom van egyeltalán?Biztosan van ennek lelki oka?Tényleg nem gondolok egyeltalán sem arra,hogy kudarcot fogok vallani,vagy bármi másra sem gondolok,csak is b.nőmre koncentrálok.Volt már úgy is,még a legelején,amikor egy nap 3alkalommal is megpróbáltunk szeretkezni,ez volt a probléma.Jól felhúzott mind a 3 alkalommal,meg is merevedett rendesen,aztán kb 15-25 perc körül fogta magát,és elkezdett lekonyulni,és aztán még ha magamnak is próbáltam maszturbálni kézzel,akkorsem merevedett meg újból.Akkor arra gondoltam,hogy még új a hely,esetleg fáradt vagyok stb,de kb ezutáni 10 alkalom után,amikor már több órahosszáig is merev volt,mégis mégegyszer megtörtént ez,hogy megmerevedett,amikor belekezdtünk egymásnak az izgatásába,aztán amikor már oda jutottunk,hogy mostmár szeretkezhetünk,akkorra megint elkezdett lekonyulni,és akármit csináltam vele,nem tudtam újra merev állapotba hozni.Megbeszéltük,hogy a legközelebbi próbálkozásnál sokkal hamarabb belekezdünk,mint máskor,tehát kb.20-25perc után azonnal.Máskor kb 30-45percig is izgattuk egymást.Ezután 1nap szünetet hagytunk ki,másnap ahogy felébredtem reggel,akkor újból elkezdtük izgatni egymást,és végig jó volt az állapota,nem konyult le,és ekkor volt az,hogy hüvelybe jutás után kb 2perccel el is mentem.Most nem foglalkoztam azzal,hogy neki is jó legyen,máskor így is többször is jó volt neki egy alkalommal,1,5-2órahosszán keresztül nekem egyszer sem,és pedig végig elfogadható állapotban volt,de akkor sem olyanban,amilyenben valójában lennie kéne.Kivétel ez az egy alkalom,és el is tudtam menni.Most az volt a lényeg,hogy én menjek el,és megnyugtassam,hogy én is képes vagyok rá.De érdekes,máskor is próbáltuk már meg azt,hogy hamarabb kezdünk bele a szeretkezésbe,és akkorsem sikeredgetett nekem elmenni,pedig végig türhető merevségben volt.Most a fantáziámmal van a gond vagy mi?Nem tudok kellő izgalomba jutni,és adrenalin nélkül kezdek bele?Mit számít az,ha mondjuk szeretkezés előtt egy nappal önkielégítést végzek?Akkor lehetőség van arra,hogy azért nem tudok elmenni?És ha kb 4-5 napig nincsen kielégítés magamnak,akkor könnyebben lehet totál merev,és könnyebben sikerülhetne is elmenni?Mondjuk,ha 5 napig nem élvezek el egyszersem,és nincsen szexsem,sem maszturbálás,akkor ha 5 nap után belekezdenénk a szeretkezésbe,és mindent ugyanúgy csinálnánk,mint előzőleg,akkor jóval könnyebben,és jóval több eséllyel maradna állva keményen,igaz,és több lenne az esélye,hogy elmenjek én is ugye?Megmondom őszintén,hogy eddig szinte minden nap,minden másnap végeztem önkielégítést,és akkor lehet ezért voltak ezek a problémák.De most amikor elmentem én is,akkor 3 napig nem élveztem el.Akkor most ezzel,hogy nem végzek önkielégítést,csak barátnőmmel próbálnák meg mindíg elmenni,akkor ezzel meg is oldanám a problémát?Onnan gondolom,hogy ezzel meg is van oldva a probléma,hogy ugyebár 3napig nem elégültem ki,a 3dik napon sikerült is kielégülnöm,aztán aznap jópár órával később megint megpróbáltuk,akkor megint nem tudtam elmenni sehogysem.Véleményetek?Ezzel megtudom oldani?
2008. márc. 4. 17:41
 17/20 A kérdező kommentje:
El felejtettem megírni,hogy ha minden nap,vagy minden másnap saját magamnak maszturbálok kézzel,akkor nekem minimum 10perc kell,hogy elmenjek.Volt úgy hogy régen,évekkel ezelőtt,amikor még nem volt senkim,egyszer kibírtam 3teljes hétig,hogy nem nyúlok magamhoz,és amikor már minden bajom volt,mert már nem bírtam tovább,akkor vagy fél perc elég volt,és kielégültem.Meg még azt is elfelejtettem megírni,hogy az előző barátnőmnél is rendszeresen maszturbáltam szinte mindennap,és lehet hogy nála is ez volt a probléma.Tehát szerintem ez a probléma...Valahogy nálam nagyon számít az,hogy mikor mentem el utoljára...Hallottam azt,hogy minnél régebben ment már el egy srác,akkor annál könnyebben megy majd el.És annál jobban kívánja a másikat.Igaz ez?Jól tudom?Szerintetek akkor ezzel megoldást találtam a problémánkra?
2008. márc. 4. 23:02
 18/20 A kérdező kommentje:
Senki???
2008. márc. 5. 16:32
 19/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mostmár minden rendben van.Minden oké velem. :-) Szerintem csak összekellett szoknunk ruha nélkül is,és mostmár megy a dolog mindíg,és nekem is jó! :-) VÉGRE!!! :-) Mindenkinek Nagyon Köszönöm a segítségét,Hasznosak voltak a tanácsok,és sok új lehetőséget,variációt tudtam meg,ami tényleg sokat segített!Sziasztok :-) FIELEN DANK
2008. márc. 14. 08:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta hogy alakul a sorsotok ? Hasonló problémánk van nekünk is, csak azért kérdezem. 25 L
2013. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!