Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 eves lany vagyok 3-szor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 eves lany vagyok 3-szor talalkozztam egy sraccal, es mindenaron leakar velem fekudni, ha megteszem vajon elhagy?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 3-szor találkoztál vele és már most le akar veled feküdni, akkor nagy a valószínűsége, hogy csak azt akarja. Én nem mennék bele a helyedben, azért 30 éves kor körül már a férfiaknak is kezd benőni a feje lágy, biztos találnál egy számodra megfelelőt.
2008. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...Én is azt hittem. Én a munkahelyemen ismertem meg jelenlegi páromat, és ha ő vitt haza munkából, sosem egyből haza vitt...Mindig vitt valahová(vízpart pl)de mindig arról beszélt, hogy szexuálisan mennyire vonzódik hozzám.És próbálkozott is. Az autóval is ha leparkolt,nyomult szó szerint...Azt mondtam magamnak, Timi,ha lefekszel vele,békén hagy.Megtörtént.Isteni volt,azt mondanom sem kell.De ami a lényeg, kiderült, hogy ő többet akar,csak mindig annyira beindult rám,hogy (pasimódra)ez volt szem előtt.(de mi nők ezen nem lepődünk meg).Ezt azért mondtam el, mert ő sem adta semmi jelét annak, hogy bármi mást akar tőlem, mégis, már másfél éve együtt vagyunk, köszönjük szépen, nagyon jól!!! :D


De azért mindenképpen gondolkodj el mélyebben! Ha ismered a haverjait, barátait, úgy nem feltűnően kérdezgethetnél róla, hgoy mégis milyen a srác !!!

2008. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbihez hozzáfűzném még: mi sem sokat taliztunk előtte (főleg munkahelyen kívül) és ma már nagyon örülök neki, hogy megtettem!!! De ez nem garancia arra,hgoy neked is jó lesz a vége. Hát nem tudom... Nehéz döntés az biztos. Rágódtam én is eleget!
2008. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! 31 éves vagy, de olyan dolgokon gondolkodsz, mint egy 16 éves.
2008. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondoljatok könnyűvérűnek, de nekem épp az ellenkezője a bajom.:) Lefekszek egy pasival hamar, és utána mindig teljesen érzelmesek lesznek, és kapcsolatot akarnak. Ami persze egyáltalán nem baj.

De szerintem ugy is fel lehet fogni, hogy jól érzitek magatokat és ha lesz még több az jó. Ha meg mégse lenne más, legalább egy jó este volt...

2008. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

látom nincs sok tapasztalatod. és most nem piszkálni akarlak.

ha mindenáron le akar veled feküdni akkr valoszinuleg nem akarhat semmi komolyat szerintem, szoval inkább keress egy normálisat aki hozzád valo

2008. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elhagyhat. Most azt kell eldöntened, ezzel a lehetőséggel együtt akarod e vele a szexet, vagy így inkább kihagyod.
2008. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én 3 találkozás után semmiképp nem feküdnék le vele... szerintem egy nőben kell hogy legyen tartás
2008. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tartás?

Nekem speciel elegem lett abból, hogy nemet mondjak a vágyaimra, csak mert nem vagyok pasi. Ha meg akarom tenni, mert élvezni akarom az életet, miért ne tehetném. 3 randi bőven elég ehhez.

Ha egy pasi teszi normális, ha egy nő k...a?

2008. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is igazad van,en is igy gondoltam,miert mi nok parancsoljunk az erzelmeinknek,koszi a megerositest
2008. febr. 23. 10:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!