Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 eves lany vagyok 3-szor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 eves lany vagyok 3-szor talalkozztam egy sraccal, es mindenaron leakar velem fekudni, ha megteszem vajon elhagy?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hé szerintem egy pasiban is legyen tartás... de ha nincs nincs, nekem nem kéne egy érzelemmentes szex, de hát különbözünk. ha le akarsz feküdni vele, tegyed, csak hát így sokkal valószínűbb, hogy soha többé nem látod.
2008. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez az!Ha egy pasi 12 nővel fekszik le,az macsó,menő csávó,ha egy nő fekszik le 12 pasival az már ribanc....hogy működik ez???!!!
2008. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól fogod megtartani, vagy elveszíteni, hogy lefekszel vele, vagy sem, vagy hogy hányadik alkalom. Korodhoz képest valóban nagyont tapasztalatlan vagy, de ez persze nem bűn.

Ha te is akarod, akkor felesleges tovább várni, ha meg nem, akkor ne erőltetsd, csak azért, mert ő akarja.

Én a párommal már az első randin lefeküdtem (sőt kondkrétan 5 napig tartott az első randink, mert olyan jól sikerült :-)), pedig nem szokásom az ilyesmi. Azóta össze is házasodtunk, és úton vagy első közös gyermekünk is, és boldogabb vagyok, mint valaha :-)

2008. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!