Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nő vagyok és minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok és minden nap szükségem van a szexre már évek óta. A párom elinte kétnaponta, másfél év után viszont már csak hetente egyszer tart igényt rá, max kétszer. A változatosság mindig megvolt. Megunt, vagy ez így természetes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ffiaknál a heti egyet viszonylag kevésnek tartom. Általánosságban ők szokták jobban kívánni a szexet. Viszont az olyan tényezők, amik manapság kikerülhetetlenek, mint a sok munka, m.helyi stressz, rohanás, stb. kimeríthetik az embert. Így lehet, hogy éppenséggel ő is akarná, csak nincs hozzá ereje, 'kedve'.
2008. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, párommal eleinte minden nap együtt voltunk, de a munkája annyira kiszívja, hogy hazajön, eszik, fürdik és alszik szegényem, így nálunk is heti 1, max 2 a házasélet. Én igényelnék többet is, de megértem, hogy nincs ereje hozzá. Fizikálisan hiába islenne rá képes, nem tud ellazulni , odafigyelni, és így nem jó nekem sem.

Amúgy normális persze, hisz az ujdonság eltűnik, megjelenik a megszokás. Attól függ, milyen típus a párod, próbálhatod feldobni a hangulatot valami kis trükkel, elcsábítod, vetkőzöl előtte, ingerled, lehet eredményt érsz el vele. De a legjobb, ha beszélgettek, mondd el mire vágysz és ő is mondja el, miért alakul így. És közösen keressetek egy közös megoldást.

Addig meg lehet maszturbálni is.-)

2008. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak lemerülnek a szextől, a nők meg feltöltődnek. És nem csak profán értelemben, hanem lelkileg/szellemileg is. Egy férfinak a szex munka. Ha fáradt eszébe sem jut.

Ha nagyon nem birod nélküle próbálj te kezdeményezni. De még véletlenül se térj a lényegre egyből.

Próbáld meg masszázzsal ellazítani. Ne sértődj meg ha bealszik közben, ez több mint valószínű. Ne törődj vele, kezd el kényeztetni. Fel fog ocsúdni és szerintem a kedve is meg fog jönni egyből. :)

2008. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt elég sokan intenzíven irigyelni fogják a párodat :-)
2008. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!