Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kicsi a barátom pénisze....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a barátom pénisze. Ernyedt állapotban sztem max. 5 cm körüli, mereven 12-13. Tudom átlagosnak mondható, nem is ezzel van problémám, csak még nem volt orgazmusom és érdekelne, h lehet-e ez az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem öt! Sosem bántanám meg ezzel,igy ha kérdezi a végén h elmentem akk általában azt mondom h igen. Tényleg jo érzés vele szexelni,de orgazmusig nem jutok el. Majd biztos irjátok,h miért hazudok neki,de mikor azt mondm h "most nem mentem el,de nem baj nagyon jo volt" látom rajta,hogy nagyon bátnja.Ö az elsö nekem,fiatalok is vagyunk,viszont már sokszor voltunk együtt.
2008. febr. 26. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Hát szerintem nem a mérettől fog eldőlni,hogy lesz e orgazmusod. Nekem is volt ilyen barátom,és volt orgazmusom. Általában hüvelyen keresztül sokaknak nehéz "elmenni". Mielőtt beléd hatolna,izgasd fel magad,és mikor benned van,próbálj az ujjaddal rásegiteni magadnak.(csiklódra) értem.De ezt mondhatod a barátodnak is.Én 2 éve élek szexuális életet,de ez alatt a 2 év alatt egyszer volt hüvelyi orgazmusom. Van olyan akinek sose sikerül.Vagy ha nagyon szeretnéd az orgazmust,csináljátok orálisan.Ha még nem próbáltátok:D Sok sikert! Egy 20éves csajszi
2008. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem az az oka,hogy kicsi(tényleg kicsi),hanem a nők nagy része szinte nem is képes hüvelyi úton eljutni az orgazmushoz.Legyen hosszabb az előjáték vagy szex közben izgassa a csiklódat a kezével.Ha úgy sem megy még mindig ott az orális szex és ha elmentél utánna is lehet szexelni még v.vegyetek egy szilikonos vibrátort v.csiklóizgatót és együtt játszatok vele.Azért írom,hogy együtt,mert ha rájön hogy nélküle is játszadozol lehet baromi féltékeny lesz a műszerre.Előfordul.Sok sikert!És mond el neki az igazat,hogy neked nem jó és szeretnél te is orgazmushoz jutni,ha szeret kitartóan csúcsra visz.
2008. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem a mérettől függ,nekem volt olyan pasim akinek 24cm-es pénisze volt és sosem volt vele orgazmusom.
2008. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
85%
Ez tényleg nem mérettől függ! Az előző barátomnak 22 cm-es volt vele soha nem tudtam elmenni(én is mindig hazudtam neki hogy ne bántsam meg), a mostani barátomnak pedig kisebb és szinte mindig van orgazmusom! szóval nem a méret a lényeg! csatlakozom az előttem szólókhoz, kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa, ezért próbáljátok orálisan, vagy a csiklóizgatást. sok sikert hozzá;)
2008. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Tulajdonképpen tök mindegy, mekkora a pénisze. A nők 96%-a nem képes hüvelyi orgazmusra!! A pasik miért nem gondolnak bele, hogy minek van ott a csikló?!

Próbáljátok ki úgy, hogy érjen el először nálad csiklóizgatással orgazmust (orális vagy manuális), és utána szeretkezzetek. Így nagyon jó érzés, és egy kisebb második orgazmus kiváltható (persze ez a csikló orgazmus utáni érzékenysége miatt lesz).

Amiatt ne félj, hogy megbántod, sokkal rosszabb lesz, ha te belefásulsz, és már nem lesz kedved a szexhez.

Sok sikert, jó szexet!

2008. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt átlagon felüli méretű pasim és sosem volt orgazmusom.

Viszont a mostani 13-14cm-el 96%-ban van és hüvelyi. Szinte mindig hüvelyi,néha kis csikló izgatással. De nekem meg az,hogy csak a csiklómat izgassa és úgy élvezzek,az nagyon ritka és csak akkor jön össze,ha rég szexeltünk.

2008. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Nekem konkrétan jobban megy a hüvelyi orgazmus olyan partnerrel, akinek nem túl nagy a mérete.


Teljesen másképpen izgat mint a "nagyok".

Szerintem a legtöbb nőnek ezért nem számít a méret...


Szerintem nincs okod aggodalomra.Gyakoroljatok, és eljön az ideje:-)

2008. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Valóban lehet, hogy azért nincs orgazmusod, mert pici a farka. Mond meg neki őszintén, aztán menekülj jó messzire.
2008. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sose hagynám el emiatt.Sztem aki ezt megtetszi nem szerette sose a párját..

Szorgosan gyakorlunk,és majd meglátjuk milesz:) köszi a tanácsokat:-)

2008. márc. 3. 18:49
 10/14 anonim válasza:
70%
A nő hüvelye 8-10 cm hosszú!!!Ez tény! Szerinted mi szükség van a 22cm -es méretre? Az orgazmus legkevésbé a mérettől függ!
2008. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!