Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kicsi a barátom pénisze....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a barátom pénisze. Ernyedt állapotban sztem max. 5 cm körüli, mereven 12-13. Tudom átlagosnak mondható, nem is ezzel van problémám, csak még nem volt orgazmusom és érdekelne, h lehet-e ez az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem öt! Sosem bántanám meg ezzel,igy ha kérdezi a végén h elmentem akk általában azt mondom h igen. Tényleg jo érzés vele szexelni,de orgazmusig nem jutok el. Majd biztos irjátok,h miért hazudok neki,de mikor azt mondm h "most nem mentem el,de nem baj nagyon jo volt" látom rajta,hogy nagyon bátnja.Ö az elsö nekem,fiatalok is vagyunk,viszont már sokszor voltunk együtt.
2008. febr. 26. 17:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
50%
szia én egy 17 éves lány vagyok, 2 barátommal feküdtem le eddig az elsővel egyáltalán nem volt orgazmusom és aligha élveztem, most jelenleg van barátom kb 15 cm van neki és ritka az az alkalom amikor nem megyek el, ráadásul hüvelyi orgazmus nekem az jobban sikerül. A lényeg hogy van egy gyakorlat amit ha elkezdesz csinálni, és sex közben is alkalmazod, persze bele éled magad, eléred a hüvelyi orgazmust. A gyakorlatot pisilés közben kell végezni: pisit meg-meg kell szakítanod, és ezzel olyan izmot fejlesztesz ami nagyon hasznos hüvelyi orgazmus eléréséhez. Ha nagyából érted mit akarok mondani, gyakorold és meglátjuk lesz e hatása:) sok siker:D
2009. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Azért a válasz "is-is".. Bizonyos méreten belül biztosan nem a méret a döntö - úgy 13-22 cm közt..a túl kicsi vagy ha pl. a második pasidé túl kicsi - mereven 11-12 alatt, lehet, hogy nem annyira kivánod meg - már csak látvány szempontjából se, ha vékony, kevesebbet érzel.Ez persze nem "szentirás", de a francia nök 80%-a egyértelmüen az átlagostól nagyobbat kivánna - úgy 17 centinél hosszabbat és 4 centi átmérö felett.Az viszont biztos, hogy a "mikro"méret(10 centi alatt) sok nönél problémát okoz a kielégülésnél.A 21-22 centi felettiek esetleg fájnak,ha durván bánnak velük..De a nagyobbat jól meg lehet szokni..

Laci

2010. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
az én péniszem is ekkora (11-12 centi) és mégis ahányszor szeretkeztünk a legutóbbi párommal mindig elélvezett, ráadásul vaginálisan. semmi köze a méretnek az orgazmushoz (jó talán mikropénisszel nehezebb lehet), technikásnak kell lenni, jól fel kell izgatni a partneredet, az kell hogy kívánjon! a pénisz méricskélés csak egy kifogás! ha kreatív a pasi és van önbizalma, akkor tökmind1 mekkora a cerka.
2012. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zoltán491 válasza:

Az ilyenekről nem szoktunk nagyon nyilvánosan beszélni. Ez olyan kocsmai dolog.

Az írt méret kicsit kisebb az átlagnál. Semmi jelentősége.

Hogy egy nő hogyan érzi magát szeretkezés közben, tőle is függ. Igaz, más téma, én még egy pohár víz mellett is tudok mulatni - de még víz sem kell hozzá, sőt még pohár sem.

Ha egy nő nem tud ellazulni, még élvezni sem fogja a szeretkezést. Aktívan át kellene engednie magát az élménynek. Finoman irányítania kellene a párját.

Sokféle módon lehet jó egy szeretkezés. Akár a mell ingerlésével, ha azt finoman csinálják.

Én férfiként is, nőként is őszinte lennék. És nem közvetlenül utána (főleg nem közben) kellene megbeszélni, hanem leülni, és beszélgetni róla. Nagyon jó, hogy más a férfi, és más a nő, de ha kölcsönösen nem tanulják egymást, akkor csak egymás mellett vannak, és nem egymásért. A férfinek (de a nőnek is) tudomásul kell vennie, hogy egy tény nem megsértés, bár eshet rosszul.

Meggyőződésem, hogy nem is mindig kellene az orgazmus. A szenvedélyes együttlét önmagában nagyon összeköt.

Egészen más oldalról: léteznek frigidnek nevezett nők - ők csak tanulással tudják élvezni az intim együttléteket. Szakember ebben sokat segíthet.

2013. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!