Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az egyéjszakás kalandokrol? Férfiak véleménye érdekel!

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 23:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ellenzem.

19/F

2012. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem kenyerem.
2012. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem, pedig már nem tinédzser vagyok, nem adatott soha meg az egyéjaszkás kaland. De nem ítélem el azokat, akik egy kellemes együttlét miatt összeakadnak valakivel. Csak figyeljenek oda, hogy kivel csinálják, nehogy valami baj legyen belőle. Ha lett volna valaha rá eset én is belementem volna, szerintem nincsen benne semmi elítélendő! 23F
2012. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nincs kifogásom ellene:)
2012. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 omba ***** válasza:
80%
Elég sok volt, de tulajdonképpen egyik sem úgy indult. Jó párat szerettem volna folytatni
2012. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igazából csa kerre volna igényem. CSak kétélű kard, mert az nagyon nem mindegy, hogy csak kinek kellett annyira a másik fél. Nekem a nő, vagy én a nőnek. Mert aki a vesztes pozícióban van, ugyanis többet is akarna, az jó nagyot zuhan a pofájára. Ha viszont mindkettő csak úgy megállapodik,hogy na maéjjel baszunk egyet azt csá, úgy teljesen korrekt, úgy jó volna. Semmiképp nem ellenzem. Hosszútávút ellenzem. AZ nem tetszik. Jobb, változatosabb emez, nameg persze a poristicicáztatás.
2012. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy férfi élvezze ki, amit csak lehet. Élje csak ki magát, ne 40 évesen jöjjön rá, két gyerek mellett, hogy nem bulizott, csajozott még eleget. (Magyarul, akit csak lehet... ;) ) De aztán egy olyan nőt vegyen feleségül, aki értékes, és nem dobta oda magát minden jöttmentnek.
2012. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

lehet azt tervezni? még régebben egy lánnyal megbeszéltük, hogy tényleg csak 1 éjszaka és annyi ..... aztán lett belőle egy 6 éves nagyon boldog kapcsolat.


és lehet olyan is, hogy többre vágysz és az ágyban kiderül, hogy nem illetek össze, teljesen eltérő szexuális téren az igény.

2012. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan kalandom hogy leitatott 2 csunya lány mert az akarták hogy megdugjam , és olyan részeg voltam hogy nem is emlékesztem rá hogy mind kettövel lefeküdtem azóta nem iszom le magam úgy hogy ne tudjak magamról
2012. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam lánnyal (úgy), és már nem vagyok 20 éves, de nem mennék bele ilyenbe. Más közös programokba igen.

F

2012. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!