Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az egyéjszakás kalandokrol? Férfiak véleménye érdekel!

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 23:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szerintem nincs ezzel gond. Én most a munkára koncentrálok, így nem igazán lenne időm egy párkapcsolat fenntartására, ill. most nincs is igényem ilyen kapcsolatra. Hétvégente jól esik egy kicsit kiengedni, ill. kielégíteni az igényeimet.

A legtöbb nő (az én meglepetésemre és szerencsémre) ugyan így vélekedik erről, szóval amíg normális kereteken belül zajlik addig semmi elitéledő nincs benne. 26/F

2013. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Steelwasp79 ***** válasza:
Semmi kivetni való nincsbenne. Nem egy ilyen kalandom volt. Anno hétvégente disco, buli. Megláttam egy helyes lányt, ital, beszélgetés... Fél óra múlva már vihettem is. Nem kellett se pénz hozzá, se luxusautó, semmi. Csupán magát kellett adnia az embernek. Ha két azonos hullámhossz találkozott, akkor ott kő kövön nem maradt.
2020. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!