Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy buliban ketten csináltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban ketten csináltuk egy csajjal egyszerre, én előlről a másik fickó hátulról. A fickó azóta hivogat, hogy csináljuk kettesben is. Hogyan rázhatom le?

Figyelt kérdés

Nem volt egy nagy buli, de jó és sok volt a házi bor.

De a fickó megtudta valahonan a számomat és folyton hivogat, hogy csináljuk még, de most már elég kette is, de abba is beleegyezik, hogy a csaj is ott legyen meg ilyenek. Már mondtam neki hogy én a csajokat szeretem, de azért is küldi az SMS-eket.


2008. jún. 19. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
változtass számot, az a legegyszerűbb, ha nem szakad le rólad
2008. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Húha :D:D hát nem lennék a helyedben!! :P:P De igaza van az előttem szólóhoz, ha annyira tapadós a csávó akkor változtass számot... Vagy egy kissé agresszívebb fellépés is jó lehet a kis buzi ellen:D
2008. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%

Figyelj már, akkor amikor csiáltátok nem zavart hogy a fickó farka a tiedtől 1 cm-re mozgott ritmikusan, és a lihegését meg te szívtad be, hiszen szemben voltál vele?

Ehhez képest tényleg semmi többlet ha nincs ott a csaj.

2008. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Mond meg neki, hogy hivatásos luxus prosti vagy és az árfolyamod mondjuk 200 ezer per óra.

A. verzió: Békén hagy - ez OK

B. verzió: Kifizeti a pénzt, ekkor meg még eldöntheted hogy megér ennyit neked egy buzulás.

2008. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Következőnek ha keres ezeket a szavakat mondod neki : "Menj már a picsába, én nem vagyok olyan rohadt buzi mint te, szállj már le rólam".

HA vérig sérted szerintem többet nem fog keresni.

2008. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha le akarnád már le ráztad volna.

Te te tudat alatt arra vágysz, hogy jól megkurjon a csávó.

Vállald be, légy önmagad.

2008. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ennyire szívbajoskodni, ha akkor nem zavart a közelsége... próbáld ki vele kettesben, hármasban, négyesben...
2008. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Menj el a rendőrségre és jelentsd fel!
2008. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Verd ki a szart belole azt utána nem fog baszogatni
2008. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
semmi bajom a búzikkal, de ha ÉN akarnék egy másik hapsival baszni, fejbelőném magam...
2008. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!