Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm és állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és állandóan azt hajtogatja hogy úgy akar velem szeretkezni h pár napig nem fürdik és hogy úgy milyen izgalmas és neki sokkal jobb lenne úgy a szex. Miért akarja így velem lenni?

Figyelt kérdés
Miért akarna így??Vagy én vagyok elmaradva?Mi lenne neki ebbe a jó??
2008. jún. 19. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl sokat hallgatta a "ne fügyé le" című alkotást:)
2008. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szereti ha kicsit büdös a picsa... :) hozd össze Gyurival.
2008. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:Dvalami komolyabb választ esetleg?:)
2008. jún. 19. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, honnan szedte ezt, de szerintem beszélj vele, ez icsit undi. a tisztálkodás alapvető dolog. legalábbis szerintem
2008. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg mert valami alapja biztos van, hogy ő miért pont így akarja, de így viszont mindenféle bacit el lehet kapni.hogy mi a jó benne, azt csak tőle tudhatod meg, bár ahogy nézem az üzid, te így nem nagyon csinálnád.
2008. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A tisztaság,ápoltság alapvető dolog.Arról nem beszélve,hogy ezek hiányában egyáltalán nem lenne gusztusos a dolog.Hogy ebben neki mi lenne a jó azt nem tudom,de én tuti nem lennék együtt olyan pasival,aki napokig nem fürdött volna.
2008. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle és csak annyit mondott h őt ez jobban felizgatná de konkrét dolgot nem mondott.De mi ebben neki az izgató nem nagyon értem
2008. jún. 19. 13:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a nöket néha nehéz megérteni....sokszor magamat sem értem:P
2008. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztán kézenfogva kísérgetitek geymást nőgyógyásztól nemibeteg gondozóba, igaz? :)
2008. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem hogy 3 nap fürdésmegvonás után fertőzést tejeszt.Ez buta városi duma.Ha nem végez piszkos,olajos munkát stb stb.Simán kibírja a 3 napot.Nem kell a prűdéria.Hogy miért akarja így?A válasz:feromonok.A fürdés, a szappan, tisztítószerek lemossák.Valószínűleg a túlzott higiéne nélkül kívánatosabbnak érzi magát.Nem hiába allergiásak a gyerekek a túlzott higiénia az oka.Nézd meg az etnikumot...Tehát ha zavar mond neki h vízzel locsolgassa át az intim tájékot.No szappan,dezodor de azért ürülék ne legyen anál részen.Ott mossa ki.pár nap az azért max.3 ...:)

Amúgy lány vagyok.Remélem tudtam segíteni

2008. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!