Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm és állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és állandóan azt hajtogatja hogy úgy akar velem szeretkezni h pár napig nem fürdik és hogy úgy milyen izgalmas és neki sokkal jobb lenne úgy a szex. Miért akarja így velem lenni?

Figyelt kérdés
Miért akarna így??Vagy én vagyok elmaradva?Mi lenne neki ebbe a jó??
2008. jún. 19. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
hát, ez így meredeknek hangzik, de menjetek el, mondjuk biciklitúrára a hegyekbe, és amikor fenn vagytok a tetőn, mindketten izzadtan mint állat, hágd meg, az elég jó tud lenni, előjönnek az igazi ösztönök.
2008. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
csak azt tudom elképzelni hogy egyszerűen felizgatja a testszag.
2008. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
IGen a biciklitúrás ötlet nyerő:)
2008. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A nőknél még megértem, mert a hüvelynek van bizonyos védelmi bázisa, a fertőzésekkel szemben öntisztuló rendszerénél fogva és a ph-változással fel tud lépni, de a férfiaknál ez szerintem kissé neccesebb, amikor elkezd túrósodni és begyullad a makkja, amit gyönyörűen át fog vinni a csajra..

Azért csináljátok bátran :)!


Ne fürgyé' le..

2008. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne furgye le stile?:Dhat en nem hagynak neki az 100:D
2008. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj lehet hogy nincs rá racionális magyarázat. Én nem értem például a kaki/pisi szexet vagy az állatokkal való közösülést de valakinek azaz izgató tehát ez elég enyhe ezekhez képest egy próbát megér ha orálisan is kiakarod elégíteni a lányt és esetleg kellemetlen az íze akkor ezt oszd meg vele mert én kóstoltam már elég rossz ízű pinát (bár erős dohányos is volt a lány) de fürdés után semmi baja nem volt.
2009. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!