Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm fogamzásgátlót szed és beleélvezek, akkor a sperma benntmarad vagy kijön?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár szed tabit akár nem a sperma egy része ígyis-úgyis kifolyik...
2008. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
is-is!
2008. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

A fogamzásgátló egy adag párnanaci kobold, ami felfalja a spermát... Így ha beleélvezel, az eltűnik...

[Semmi köze nincs a fogamzásgátlónak ahhoz, hogy folyik-e vagy nem]

üdv

2008. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen kifolyik a sperma egy jó része, függetlenül attól hogy szed vagy nem fogamzásgátlót
2008. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
am meg nekem olyan szokott lenni,miután bennem megy el a barátom,mintha benedvesedtem volna jobban,tehát nem olyan vészes..és egyébként egy teáskanálnyi sperma jön ki elélvezéskor..az nem észrevehető..
2008. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
28%
Lemérted, baszod? :D
2008. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
te pöcs...nem mértem le,de ha kicsit intelligens lennél és nem csak a dugás-dugás-dugás,hanem picit tájékozódnál,akkor tudnád...utálom az oylanokat akik csak dugnak és azt se tudják h mi van...
2008. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Pedig így működik a dolog, ösztönösen...

Dugni dugni dugni, és azt sem tudni közben mi van :DD

2008. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg nem szabad úgy belevágni hogy benyomom a pinádba oszt jóvan...azért szerintem egy valamirevaló ember tájékozott egy kicsit ilyen téren...olvasni kéne és ti is tudnátok hogy egy teáskanálnyi sperma jön ki kb...
2008. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Anál szex után szül a lány egy ételgyereket. Amit amúgy is megtenne:D:D:D:D:D:D csak így lehet mire fogni!


jónapot

2008. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!