Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a vastagság ami már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a vastagság ami már megfelelő egy lánynak?

Figyelt kérdés

Arról kérdez itt mindenki, hogy elég hosszú-e a pénisze.

Tudom, voltak már olyan válaszok, hogy rugalmas, meg egy ujjal is csodákat lehet tenni, meg mindenki megtalálja a megfelelőt magának...

Vegyük úgy, hogy azokat már hallottam, lányok válaszaira lennék kíváncsi, hogy mekkora a számukra megfelelő.

Ismerőstől hallottam már olyat, hogy olyan vékony volt a fiúnak, hogy nem is érezte. És az olyan válaszokat sem várom, hogy nyugi lesz neked megfelelő...már van, nekem nincs is ilyen gondom, csak gondoltam megér egy kérdést ez is, ne csak mindig a hossz...


2008. júl. 4. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha konkrét választ akarsz akkor nekem elég ha 2 ujjnál vastagabb:D Centibe meg nem tudom mondani hogy az mennyi.
2008. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Szia ami számomra elfogadható az az 5 ami jó az a 6 :) persze ez egyénfüggő. De én úgy szeretem ha érzem h bennem van és persze nem utolsó szempont az sem h így arányos.. és ha lehet iylet mondani akkor szép.. szebb mintha hosszú és vékony lenne... Inkább legyen közepes méretű hosszúságban(16 vagy felette inkább) és az előbb írt vastagság:) Én megtaláltam az igazi pasim :):):)
2008. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Legtöbben csak dobálóznak a cm-ekkel, anélkül, hogy tudnák mennyi pl 10cm. Ezzel csak az előző vlaszadóra célzok aki valószínűleg életében nem látott még 16cm hosszú, és 5cm átmérőjű szerszámot, csak hasraütés-szerűen írt valamit ami nagynak tűnik.:) Egyébként egyénfüggő, hiszen a lányoknál is van akinek jobban kitágul, van akinek nem. Amelyik lánynak nem tágul ki annyira az nem igazán élvezne egy vastagabb (6-8cm) szerszámot. Mondjuk a 8cm már extrém. 4-5cm az európai átlag, ezzel többnyire már lehet mit kezdeni.
2008. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
A "leszólt" válaszadó lennék. Sajnálattal hallom h te még nem láttál ilyen átlagos méretűt... de talán egyszer megadatik neked h a párod ilyennel rendelkezzen! A másik h nem is tudom ki az aki az extrém méretekkel cm-rekben dobálódzik. Légyszives hasznos válaszokat írj, mert valószínűleg a kérdésfeltevő komoylan gondolta amit kérdezett és illik úgy iis válaszolni! én ezt tettem. több hozzáfűznivalóm nincs.
2008. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Bár a válaszadó lányok válaszait várta, de muszáj hozzászólnom fiú létemre az eddigi válaszok miatt.

Először is talán fogjatok egy vonalzót és nézzétek meg mennyi 6-8 centi.

Ha megnéztek egy átlagos gumit az 3.5 centi átmérőjű..tudom tágul, de annyit azért nem hogy ekkorákra jó lenne. Tapasztalat, ugyanis rám a kisebb "csak" alapból 3 centi átmérőjű(gyk:ami még nem nyúlt egy centit sem, épp kivéve a dobozból..) már nem jó.

A gumikat pedig átlagos méretekre tervezték, különben nem venné a kutya se.

Az persze megtéveszthet bárkit, hogy a gumikra az van írva, hogy névleges szélesség 54 mm...persze..annyi..névlegesen..megmértem..az bizony csak mint már írtam 3.5.

Még egy kis hozzáfűzés a 6-8hoz. Kíváncsiságnak megnéztem neten mekkora egy szexboltban az óriás vibrátor/műpénisz átmérője...a "mega/óriás" kategóriában 5-7ig volt, illetve volt egy, nem a reklám helye, "realisztikus kéz" néven futó 8 centis átmérővel.

Hát akinek az öklözs jön be...mindenkinek a saját dolga, de ne rémisztgessétek el a válaszok olvasóit, hogy az ő 3-4 centisük apró, így is elég nagy problémát okoz ez alap nélkül sok férfinak.

Akit megbántottam annak bocs.

2008. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Az előző fiú vagyok..elírtam..kérdésfeltevő..nem válaszadó.
2008. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Erről beszéltem, amikor "leszóltam" az egyik válaszadót. Sokan dobálóznak itt a 20-25cm hosszú, és 6-8cm vastag méretekkel különböző válaszokban, anélkül, hogy egyáltalán tisztában lennének, hogy kb az mekkora lehet. Ezért nem is érdemes ilyen kérdéseket feltenni, mert tuti előkerülnek a lányok akiknek a barátjuknak 20cm-es van, és a fiúk, akik maguk rendelkeznek ekkora mérettel (álmukban esetleg). Az átlag nem több, mint 12-13cm hosszú, és kb 4cm vastag. A legkisebb ami még használható 8cm hosszú. Vastagságban nincs akkora eltérés, mint hosszúságban, 3-5cm az emberek 99%-nak.

Nem a szexfilmekből a feltúrbózott farkakat kell átlagnak venni...

2008. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Szia!

Én másfél éve vagyok együtt a vőlegényemmel,és tökéletes a nemi életünk..Kérdésedre a válaszom pedig,nem a méret a lényeg..persze egy kis alapnak kell lennie.Én pl nem szeretem ha túl hosszú,vagy ha túl vékony.A páromnak átlagos hosszúságú,inkább vastag mint vékony,és tökéletesen megvagyok vele.Sztem a bnőd már szólt volna ha gáz lenne a péniszeddel,ha pedig ezt nem tette,minden rendben:D

Amúgy véleményem szerint a megfelelő a 16cm felett van..

Sok sikert!Szia

2008. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges dolog haszontalannak ítélni egy választ, amiben valóban segíteni akart a felhasználó. Véleménynyilvánításról van szó, amit szabadon megtehet bárki. Én osztom a véleményét az útóbbi felhasználóval és azével is akit leszavaztatok. Tökéletesen igaza van abban hogy ha ő úgy gondolja h a vastagabb méretet kedveli! Valószínű nem egy 13 éves lánynak a szükségletére kérdezett. Ja és ha nem cmben hasononlít valaki (amit mindenki így tett) akkor mégis mihez? Hogy körülbelül egy unorka vagy egy répa vagy egy cukkini? Menj ki a piacra és akkor nézd meg hogy cukkini cukkini közt véletlen se találsz pont akkorát és ugyanolyat.
2008. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ha cm-ekben írnak, hanem az, hogy láthatóan nincsenek tisztában azzal, hogy mennyi is az a 16cm... Csak leírják, mert szerintük nekik, vagy a barátjuknak nagy van (ami nem biztos, hogy nagyobb mint az átlag),és találomra leírnak hozzá tényként egy számot, hogy pl nekem 20cm-es. Holott ha annyi 20 (de akár csak 16) cm-es farokkal mászkáló ember van, mint amennyien itt írják akkor bizony nagyon elszaporodtak a feketék, mert kb náluk ez a megszokott méret. Az emberek 99-a túlbecsüli a hosszúságot, mert az 1cm-t kisebbnek gondolják mint amennyi. Barátnőmön teszteltem is. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte nekem mekkora van. Mivel elmondása szerint az enyém nagyobb valamivel mint amivel eddig dolga volt, kapásból vágta rá a 20cm-t, pedig "csak" 15-16.
2008. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!